Минулого четверга в актовій залі районної ради під головуванням голови райдержадміністрації Ю.Марчука відбулось засідання колегії, в якому взяли участь: голова районної ради В.Ростов, перший заступник голови райдержадміністрації О.Тірон, заступники голови райдержадміністрації А.Хараїм та В.Кравченко, керівники апарату райдержадміністрації та районної ради Ю.Тидинян, З.Колісніченко.
Заслухавши інформацію В Жовтої, начальника управління економіки райдержадміністрації, про організацію опалювального періоду 2010-2011 роківна території Врадіївського району, члени колегії прийняли рішення: рекомендувати центральній районній лікарні (Назаруку), селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ, організацій, доручити відділу освіти райдержадміністрації (Висоцькому), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Висоцькій), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Колісніченку), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Цибульському), управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (Хомі): вжити заходів щодо: 100% забезпечення фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів твердим паливом;100% забезпечення навчальних закладів району твердим паливом та завершити роботи по підготовці навчальних закладів, які опалюються твердим паливом до опалювального сезону; завершити роботи по налагодженню газових систем опалення і апаратури, заміні лічильників,тощо, в навчальних закладах району, які опалюються природнім газом; центральній районній лікарні, адміністративних будинках підприємств, установ, організацій, закладах культури та завершити роботи по утепленню приміщень (заскленнявікон, ремонт даху тощо); провести 15 жовтня 2010 року пробний запуск всіх опалювальних систем незалежно від температурного режиму; про проведену роботу в телефонному режимі повідомити управління економіки райдержадміністрації 15 жовтня 2010 р.
Звернути увагу керівників підприємств, установ, організацій, селищного та сільських голів, керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації на персональну відповідальність за неналежний рівень підготовки ввірених об'єктів до осінньо-зимового періоду.
Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2010 року та заходи щодо виконання бюджету 2010 року доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації М. Колісніченко. Співдоповідачем виступилаН.Байгер– начальник Врадіївського відділення КривоозерськоЇ МДПІ.
Після обговорення були прийняті відповідні рекомендації та доручення: селищному, сільським головам: проводити роботу по вишукуванню та залученню до оподаткування додаткових резервів; окрім того рекомендовановиявити причини допущеного відставання по кожному з дохідних джерел або зменшення фактичних надходжень порівняно з мобілізацією у відповідному періоді минулого року; забезпечити мобілізацію податків і зборів у запланованих обсягах на відповідний період; забезпечити збір по податку за землю з фізичних осіб та не допустити наявність заборгованості по строку сплати.
Врадіївському відділенню Кривоозерської МДПІ (Байгер) рекомендовано: вжити заходів щодо забезпечення надходження податку з доходів фізичних осіб з виплаченої орендної плати за земельні паї протягом І Vкварталу 2010 року, забезпечити погашення заборгованості за земельні паї за 2009 рік ПП ВКП "Каро", в разі непогашення,забезпечити стягнення за рахунок майна в судовому порядку.
Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Колісніченку) доручено: надати голові райдержадміністрації офіційний висновок про перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету та підготувати проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2010 рік.
Керівникам бюджетних установ, органів місцевого самоврядування рекомендовано до 20 жовтня 2010 року переглянути кошториси видатків на 2010 рік, внести до них необхідні зміни з метою забезпечення фінансування витрат на захищені статті бюджету.
Першому заступнику голови райдержадміністрації О.Тірону доручено активізувати роботу робочої групи по формуванню бюджету району на 2011 рік.
Про стан виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади за 1 півріччя 2010 року доповідали О.Тірон – перший заступник голови райдержадміністрації, О. Адамчук- начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації.
В. Лисенко - начальник контрольно -ревізійноговідділуу Врадіївському районі ознайомила присутніх зістаном фінансово - бюджетної дисципліни за результатами контрольних заходів, проведених протягом 9 місяців 2010 року контрольно– ревізійним відділом у Врадіївському районі.
Про заходи щодо погашення заборгованості по заробітнійплаті Врадіївського житлово – комунального господарства вів мову перший заступник голови райдержадміністрації О.Тірон.
Про створення робочих місць та легалізацію зайнятості населення на території Врадіївського району доповідала В.Висоцька – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
Окрім основних питань були розглянуті й поточні. Одне з них – вибори до місцевих рад та селищного, сільських голів, що пройдуть 31 жовтня. Голова райдержадміністрації Ю.Марчук звернувся з проханням до всіх присутніх дотримуватись толерантності, тактовності у період передвиборчої кампанії та у день голосування.
О.МАРУЩАК
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета "Вісник Врадіївщини". Про готовність до осінньо-зимового періоду йшлося на засіданні колегії"