Подробно
Газета „Маяк” № 41 від 16 жовтня 2010 року. Старобогданівці - 200 років!Украина, Николаев и область | Местные новости | 10-11-2010 | Миколаївська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Це свято села було для старобогданівців дещо незвичним, бо поздоровити їх завітало чимало гостей. Без сумніву, мешканці раді були вітати голову облдержадміністрації М. П. Круглова, який, ще будучи народним депутатом України, допоміг завершити газифікацію Старобогданівки і запалити голубий вогник. Із теплими словами поздоровлень та щирих побажань звернулися голова райдержадміністрації Ю. В. Серебряков, голова районної ради С. М. Григор’єв, депутат районної ради В. Г. Літвінов. Територія Кіровської сільради, зокрема, Старобогданівки - це Аркасівський край. Тож, тут є чимало цікавого і невивченого, є де прокласти туристські стежки. Саме над цим зараз також працює місцева та районна влада. Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Газета „Маяк” № 41 від 16 жовтня 2010 року. Старобогданівці - 200 років!"