Єдність влади – запорука успішного розвитку як держави, так і кожної територіальної громади. Я переконаний, що конструктивна співпраця райдержадміністрації, районної та міської рад – необхідна складова результативного вирішення нагальних проблем жителів Новоодещини.
Щоб виконати соціальні накази виборців, які стануть частиною Програми соціально-економічного розвитку району, потрібно забезпечити наповнення сільських, міського, районного бюджетів та ефективний розподіл коштів. Я займався цими питаннями, працюючи на посаді заступника голови райдержадміністрації, та й зараз вони на моєму пильному контролі. Хочу зазначити, що показники виконання бюджету зростають рік у рік. Так, у 2007-ому районний бюджет виконано на 104%, у 2008-ому – на 105,6%, у 2009-ому – на 113,5%, за дев’ять місяців поточного року – на 114,3%.
Вільні залишки, отримані за рахунок перевиконання районного бюджету, склали 2847 тис. грн. Майже всі вони спрямовані на капітальні видатки задля розвитку соціально-культурної сфери. У цьому році за рахунок коштів районного бюджету завершено реконструкцію Улянівського й Димівського дошкільних навчальних закладів (211 тис. грн.), проведено капітальний і частково поточний ремонти Михайлівської ЗОШ (268 тис. грн.), завершується капітальний ремонт дахів центральної районної бібліотеки (252 тис. грн.) і Бузького ДНЗ (110 тис. грн.). Придбано апарат ультразвукової діагностики для центральної районної лікарні, виділено 185 тис. грн. для придбання житла медичним працівникам ЦРЛ.
Райдержадміністрація з розумінням ставиться до проблем людей, особливо тих, що виникли після нещасних випадків, стихії. Зокрема, для ліквідації наслідків стихії, яка сталася 16 серпня цього року, з резервного фонду було терміново виділено кошти, на які відремонтовано дахи районного будинку культури, Новоодеської ЗОШ №3, житлового будинку № 5 по вулиці Комарова.
Хочу повідомити радісну звістку: нарешті у нас з’явилася можливість розпочати реалізацію заходів, передбачених як обласною, так і районною програмами “Питна вода”. За рахунок коштів обласного (200 тис. грн.) і районного (50 тис. грн.) бюджетів до кінця поточного року буде завершено роботи з відновлення свердловин та систем водопостачання у селах Дільниче й Кандибине.
Піклування про покращення якості життя соціально незахищених верств населення, ветеранів війни і праці, турбота про здоров’я та створення належних умов для всебічного розвитку підростаючого покоління – пріоритетні напрямки роботи Президента України В. Януковича, Кабінету Міністрів, усієї виконавчої гілки влади. Ці важливі питання – на моєму особистому контролі. Одне з них – забезпечення якісного харчування дітей. Гарячим харчуванням охоплено 100% учнів 1-4 класів, школярів 5-11 класів – 82% (до кінця року цей показник становитиме 90%). Нині всі навчальні заклади району закуповують молоко у місцевих виробників. Воно і дешевше, і більш поживне. За рахунок економії коштів збільшено добову норму споживання молока на одну дитину.
Ці та інші позитивні здобутки – результат копіткої праці аграріїв, працівників промислових підприємств та соціальної сфери. Я хочу, щоб життя мешканців Новоодещини рік у рік ставало кращим. Й аби зміцнити взаємодію обох гілок влади, вирішив балотуватися в депутати районної ради за мажоритарною системою у Воронцівській сільській раді. Чому Воронцівській? Бо протягом останніх двох десятиліть у всіх її чотирьох селах накопичилося безліч проблем, що потребують негайного вирішення. Я хочу допомогти територіальній громаді, сільському голові І. П. Осьмаку, який обіймає цю посаду з липня 2009 року, поліпшити життя сільчан і домогтися, щоб об’єкти соціальної сфери були кращими в районі.
Повага до людей, чесність, відповідальність – мої життєві принципи.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Промінь» № 85від 28 жовтня 2010 р. «Я знаю проблеми жителів села і шляхи їх вирішення»"