Подробно
Відбілась "гаряча лінія" до Міжнародного дня толерантностіУкраина, Николаев и область | Местные новости | 10-11-2010 | Миколаївська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
9 листопада на ТК «Миколаїв» відбулася «гаряча лінія» на тему «Реалізація законодавства України щодо міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин (до міжнародного дня толерантності)» за участю начальника відділу у справах національностей облдержадміністрації О.Івашко та заступника голови товариства бурятської культури «Селенга» Ю.Федоренко. В ході ефіру піднімалася тема толерантності, в першу чергу, терпимості до культур народів інших національностей, інших віросповідань, інвалідів, людей похилого віку. Зокрема, зазначено, що толерантність означає пошану, прийняття и правильне розуміння великого розмаїття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності. Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Відбілась "гаряча лінія" до Міжнародного дня толерантності"