![Міськрада Чернігова роздасть громадським організаціям 464 тис. грн.](http://val.ua/images/stories/news/207705/2/100929gromadski.jpg)
Розроблена відділом звернень громадян та соціальних питань Чернігівської міської ради Програма підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів та багатодітних родин у м. Чернігові на 2010 рік.
Вона спрямована на об'єднання органів виконавчої влади та громадських організацій у вирішенні питань підтримки соціально вразливих верств населення, проведення благодійних акцій та культурно-масових заходів, а також, на вирішення проблем зайнятості.Про хід виконання вищевказаної Програми доповідав на засіданні виконкому 23 вересня начальник відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради Сергій Кухаренко. За його словами, усього з міського бюджету м. Чернігова протягом року фінансову допомогу отримають 13 громадських організацій на загальну суму 463898 грн.За 4 роки реалізації Програми громадськими організаціями напрацьований позитивний досвід, спостерігаються суттєві зрушення у вирішенні поставлених задач, відзначив С. Кухаренко, зокрема, десятки інвалідів працевлаштовані, пройшли професійне навчання, знайшли своє місце в житті.Найбільшим досягненням в діяльності міської благодійної організації батьків дітей-інвалідів "Логос", що опікується дітьми інвалідами, які мають тяжкі розумові вади, є створення в м. Чернігові зразка соціальної моделі трудової зайнятості осіб з обмеженими можливостями "Поліграфічна міні-майстерня".Чернігівським міським громадським об'єднанням інвалідів "Шанс" створено інтеграційний клуб для молоді з особливими потребами "Креатив". Його мета – соціальна адаптація молоді з особливими потребами шляхом спільної творчої діяльності зі здоровою студентською молоддю, напрацювання методів роботи для подальшої діяльності громадян з особливими потребами.Чернігівська міська рада ветеранів відвідує вдома лежачих хворих ветеранів із врученням їм продуктових наборів та ліків. Міська спілка ветеранів Афганістану надає матеріальну, юридичну, соціальну допомогу учасникам бойових дій, інвалідам, сім’ям загиблих.Заслухавши інформацію С.Кухаренка про результати виконання Програми, виконком міської ради 23 вересня доручив відділу звернень громадян та соціальних питань продовжувати здійснювати аналіз ефективності заходів Програми та підготувати проект Програми підтримки громадських організацій, інвалідів, ветеранів та багатодітних родин у м. Чернігові на 2011 рік і внести його на розгляд виконавчого комітету міської ради у листопаді 2010 року.
До 15 жовтня поточного року відділ звернень громадян та соціальних питань міської ради для підготовки проекту Програми прийматиме пропозиції від керівників громадських організацій, які опікуються інвалідами, ветеранами та багатодітними родинами у м. Чернігові.
Источник: Чернігівська загальнополітична газета "Високий вал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Міськрада Чернігова роздасть громадським організаціям 464 тис. грн."