2 липня голова Баштанської райдержадміністрації Іван Рубський провів традиційну розширену нараду з участю міського та сільських голів, головних бухгалтерів сільських рад, керівників підприємств, установ, організацій району і міста, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації. В роботі наради взяв участь голова районної ради Михайло Бенюх.
Керівник району підбив підсумки роботи райдержадміністрації за минулий місяць. Особливу увагу звернув на залучення інвестицій в район, навівши в приклад Вознесенський і Снігурівський райони, які є лідерамив цьому напрямку.
Одне з головних питань, що виносилось на нараду, це – виконання місцевих бюджетів Баштанського району за січень-липень 2010 року.
Як проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Євдощенко, надходження податків і зборів до загального фонду місцевих бюджетів за звітний період 2010 року склали 109,1% до плану та 110,7% до відповідного періоду минулого року.
До спеціального фонду надходження склали 110,6% до плану. Виконання плану податків і зборів по районному бюджету складає 108,5%, по міському бюджету – 100,4% та по сільських бюджетах – 116,8%.
За звітний період забезпечено виконання плану по всіх доходних джерелах загального фонду місцевих бюджетів.
Начальник фінансового управління звернула увагу на те, що у зв’язку зі зменшенням планових призначень додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів області на 75%, необхідно вжити заходи щодо не розпорошення вільного залишку коштів та перевиконання доходної частини загального фонду місцевих бюджетів.
С. В. Євдощенко проінформувала про надходження коштів по адміністративних штрафах за січень-липень 2010 року, яких є в наявності лише 3,5 тис. грн.
Рекомендовано міському і сільським головам активізувати роботу адмінкомісії та привести у відповідність надходження коштів по адміністративних штрафах.
Начальник податкової інспекції Надія Івасик доповіла про мобілізацію коштів до бюджетів усіх рівнів. Так, за січень-липень 2010 року до зведеного бюджету мобілізовано 23706,0 тис. грн. податків і зборів, що на 19,1% більше відповідного рівня 2009 року.
До місцевих бюджетів забезпечено надходження в сумі 17358,9 тис. грн., що на 112% перевищує рівень минулого року.
Про виплату заробітної плати підприємствами району талегалізацію зайнятості населення доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Ніна Якимчук. Згідно з оперативними даними, станом на 29.07.10 року заборгованість з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах відсутня.
Робочою групою по легалізації зайнятості населення району з початку 2010 року проведено 21 рейдову перевірку. Перевірено 171 суб’єкт підприємницької діяльності, що використовували працю 118 найманих працівників, із яких 35 чоловік працювали без оформлення трудових відносин. Після вжитих заходів було легалізовано працю 33 осіб.
Заступник начальника відділу Держкомзему в Баштанському районі Зінаїда Стасюкевич зупинилась на нецільовому використанні землі спілками власників корів, яких у районі створено 38 і які використовують землі державної власності загальною площею 8982,26 га з розміром орендної плати 0,25% від нормативної грошової оцінки земель.
14 спілок власників корів використовують ріллю загальною площею 1769,58 га. деякі з них на цих землях вирощують соняшник, цим самим порушуючи умови використання земель, наданих в оренду.
І. В. Рубський рекомендував робочій групі розібратися з цього приводу.
Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Шевченко проінформував про хід підготовки до зими закладів освіти, медицини, культури району.
На завершальному етапі знаходяться роботи по капітальному ремонту в Баштанській ЗОШ №1, музичній школі, адмінприміщенні, відділу культури. Тривають роботи в гімназії. Вирішується питання по заміні старих вікон у 4-поверховому приміщенні центральної районної лікарні.
І. В. Рубський поставив сувору вимогу перед Пісківським сільським головою Юрієм Олійником про завершення капітального ремонту Пісківського та перекриття Костянтинівського ФАПів.
На контролі влади й капремонт Ленінського дитсадка, газифікація Добренської ЗОШ «переселення» сільських бібліотек у Добрій Криниці та Мар’ївці, підготовка до опалювального сезону всієї соцсфери.
Про популяризацію механізмів громадських консультацій, що діє в рамках проекту ГО «Європейський діалог» (Львів, Україна) та ГО «Школа лідерів» (Варшава, Польща), розповіла член БМГО «Наше місто» Лілія Атнажева-Іщенко.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета "Голос Баштанщи" від 14 сепня 2010 року №82 «Бюджет та інвестиції – перспективи розвитку району»"