Минулої п'ятниці відбулася ХХХVII сесія Березнегуватської районної ради, на яку були запрошені голова райдержадміністрації А.М. Круц, перший заступник голови РДА Л.Г. Юрченко, завідуючі відділами та керівники організацій і установ. Відкрив сесію голова районної ради М.І. Ковальчук. Перед початком її роботи Михайло Івановичповідомив про склад депутатського корпусу районної ради нового скликання. Він складає 30 депутатів.
По першому питанню порядку денного про внесення змін до Програми "Питна вода Березнегуватщини" на 2006 - 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17 серпня 2005 року № 10 інформував заступник голови РДА Степанюк А.Й.
На жаль, в районі немає питної води, яка б відповідала всім стандартам, а тому передбачається удосконалити водозабори підземних джерел та технологію підготовки питної води, у тому числі реконструкцію існуючих споруд.
Всі ці заходи дадуть можливість підвищити ефективність роботи водозаборів, вдосконалити методи та засоби очищення води, поліпшити її якість. Для очищення планується придбати спеціальні установки. На все це слід передбачити кошти.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Максименко В.І. інформувала з кількох питань - про внесеннязмін і уточнень до районного бюджету на 2010 рік, про прийняття делегованих обласною радою повноважень на здійснення видатків у 2011 році, про прийняття права на виконання делегованих державних повноважень по Березнегуватській селищній раді на 2011 рік.
Змінами до дохідної частини бюджету передбачено обсяг субвенції з обласного бюджету на виконання депутатами обласної ради доручень виборців відповідно до програм, затверджених обласною радою на 2010 рік в сумі 20 тис. грн.
Збільшено обсяг субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам - вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях і так далі.
Депутати затвердили уточнений обсяг доходів районного бюджету в сумі 50155,173 тис. грн., в тому числі по загальному фонду бюджету -47881,113 тис. грн., по спеціальному фонду бюджету - 2274,06 тис. грн. та уточнений обсяг видатків.
Дано згоду на прийняття у 2011 році повноважень, делегованих обласною радою на здійснення видатків на виплату допомоги на догляд інвалідів І-ІІ груп внаслідок психічного розладу, на відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій, на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи…
Головний лікар центральної районної лікарні Самойлова В.А. інформувала про хід виконання Програми профілактики ВІЛ- інфекції/ СНІДУ у районі на 2009 - 2011 роки, затвердженої рішенням районної ради від 12 грудня 2008 року №3.
Цифри наведені Вікторією Анатоліївною викликають занепокоєння, адже інфекції не йдуть на спад, а прогресують. В лікарні на диспансерному обліку знаходяться 52 ВІЛ-інфікованіособи, в тому числі одна хвора на СНІД. Показник розповсюдженості захворювання цього року- 242,9 на 100 тис. населення проти 184,3торік.
Серед хворих на Віл-СНІД, 5,7 відсотка хворіють ще й на туберкульоз. Найвищий рівень захворювання в селищі та Висунську.
У поточному виявлено сім нових випадків захворювання на ВІЛ проти 3 у минулому році. Вік інфікованих - 15 - 49 років.
За 6 місяців проведено в повному обсязі хіміопрофілактику з туберкульозу на ВІЛ- інфекції, 988 скринінговихобстежень населення району.
Проводяться лекції, семінари та ін.
Голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельної реформи, екології, охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, соціального розвитку села Постернак Ю.Г. звітував про свою роботу.
Комісія провела 13 засідань на яких розглядалися питання аграрного сектора, переробки сільськогосподарської продукції, програма "Зерно Березнегуватщини" та інші, які стосувалися життя села. Юрій Григорович подякував членам комісії за плідну роботу.
Про передачу адмінприміщення управління праці та соціального захисту населення РДА на баланс територіального центру соціального обслуговування інформував радник голови районної ради Григоращенко М.Г.
З усіх розглянутих питань сесія прийняла рішення.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета „Народна трибуна” № 66-67 від 26.08.10. ХХХVII сесія районної ради"