![Комунальники розпочали війну з чернігівцями. ФОТО](http://val.ua/images/stories/news/207620/2/100924garbag_a.jpg)
Сьогодні у Чернігові ми тільки й чуємо про те, як комунальні служби піклуються про добробут мешканців нашого міста. Це на словах. А на ділі – все навпаки!
Ми повідомляли читачам про контейнери для сміття, які завдяки турботі депутата міської ради від Соціалістичної партії Едуарда Альохіна були встановлені на вулиці Жабинського. Дехто подумав, що питання з вивозом сміття у цьому районі вирішене і на ньому можна ставити крапку.Але тема отримала несподіване продовження. Працівники КП «Новозаводьске» ще при погодженні питання про встановлення контейнерів заявили депутату, що сміття вивозити не будуть, і вже тиждень тримають дане слово, не дивлячись на обіцянку начальника УЖКГ міста Вадима Антошина про те, що проблема буде вирішена. Тим часом ще одна з вулиць міста, перетворюється на сміттєзвалище!Завдячуючи комунальникам, які фактично ігнорують контейнерний майданчик по Жабинського, вулиця перетворилася на справжнісіньке сміттєзвалище! Мешканці вулиці вже зверталися і до КП «Новозаводьске», яке обслуговує цю територію, і до «Комунального автотранспортного підприємства № 2528», яке безпосередньо займається вивезенням сміття, але там ці звернення просто ігнорують. І знов люди були вимушені звернутися за допомогою до депутата міськраді від СПУ Едуарда Альохіна. Але, як ми бачимо, справа тут зовсім не у контейнерах, а у ставленні посадовців, яких влада призначила вирішувати проблеми громади, до виконання своєї справи. І багато «мелочных» питань у нашому місті не вирішується роками. Мешканці вулиці Жабинського вже навіть запитали у депутата Едуарда Альохіна: «А може, щоб сміття нарешті вивозилось, треба сходити до комунальників та дати хабара?». Наших людей вже так привчили: навіть якщо хочеш отримати те, що тобі належить за законом – піди, та дай «на лапу»! Самі розумієте, що відповів громаді депутат Альохін, в минулому – начальник відділу міліції міста.Хто переможне у цій боротьбі: депутат чи комунальники, які засідають в кабінетах, отримують великі зарплати за рахунок жителів міста і нічого не роблять для покращення їх умов життя? І що думає з цього приводу мер міста Олександр Соколов, який відповідає за благоустрій міста, у тому числі, і за роботу комунальних служб?Едуард Альохін, депутат міської ради (СПУ):- Сьогодні ми можемо говорити про принциповість наших чиновників. На війні, як на війні: сказали, що вивозити сміття не будуть, от і не вивозять! Вони тримають своє слово до кінця. Краще б вони проявляли свою принциповість у інших питаннях, але цього поки що в нашому місті немає! Обіцянки Антошина, і йому подібних, як кажуть «канули у воду». Ті, хто по суті є підлеглими начальника ЖКГ міста, не тільки ігнорують його вимоги, а по-суті підкреслюють, що навіть не планують виконувати його вказівки. Вони так і кажуть: «А нам плювати на те, що він казав…». Це характерний приклад роботи наших комунальних служб. Чи повинен у це питання втручатися мер міста? Мабуть, ні. Бо це – не його справа, і він не може вирішувати кожне питання у місті. Але якщо не працюють його підлеглі, то мабуть саме мер повинен дати оцінку їх діяльності. Як депутат міськради, я пояснював керівникам комунальної служби Новозаводського району, що вони воюють не зі мною, а з мешканцями міста, які проживають в їх районі на цій вулиці. Це війна, яку вони ведуть зі своїми громадянами. Хто її виграє – побачимо. Як це не прикро, але поки що виграють вони... і сміття
Источник: Чернігівська загальнополітична газета "Високий вал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Комунальники розпочали війну з чернігівцями. ФОТО"