![Дитячим клубам Чернігова потрібна допомога](http://val.ua/images/stories/news/207600/2/100923roves.jpg)
Напередодні Дня міста - 19 вересня, у дитячому клубі «Ровесник», що розташований по вулиці Дніпровська, 35, традиційне свято - День відкритих дверей.
Цієї осені дитячий клуб за місцем проживання розпочинає 21-й сезон своєї роботи. Але яке ж свято без гостей?У гості до дітей прийшов депутат міської ради від Соціалістичної партії України, секретар обкому СПУ Едуард Альохін, і природно, не з порожніми руками. Подарунком для клубу, про який депутата просили вихователі, став музичний центр. Діти відразу ж скористалися подарунком – танцювали та співали на святі.Зараз проблема дозвілля дітей залишається актуальною. Сьогодні, коли підліткова злочинність в області зростає, забрати дітей з вулиці - головне завдання батьків, педагогів, міського самоврядування, та і всіх небайдужих.Дитячий клуб «Ровесник», - один з кращих у місті. Вже 21-й рік клубом керує педагог-організатор Лариса Подкопаєва. У «Ровеснику» працює секція з вільної боротьби, туризму, музичний гурток, гурток юних натуралістів. Завдяки ініціативі керівника секції туризму в клубі відмінний тренажерний зал, куди приходять хлопці з усього мікрорайону. Всі заняття в клубі проводяться безкоштовно.- Клуб «Ровесник» - це останній острівець, на якому діти з малозабезпечених сімей можуть провести свій вільний час, - переконана Лариса Подкопаєва. - Крім гуртків і секцій у нас є настільний теніс, шашки, шахи, дартс, піаніно. Двічі на місяць ми проводимо розважальні та пізнавальні заходи. У їх підготовці та проведенні активну участь беруть і діти. Стало доброю традицією відзначати в клубі дні народжень наших вихованців. Музичний центр, який нам сьогодні подарували, допоможе в організації роботи клубу.Потрібно відзначити, що в місті з фінансуванням дитячих клубів, м'яко кажучи, не дуже. Інвентар для клубів не закуповується, та й самі вони не ремонтуються. Цього року дах клубу «Ровесник» педагоги ремонтували «своїми силами». Тому ні від якої спонсорської допомоги клуби не відмовляються. Депутат міськради від соцпартії Едуард Альохін пообіцяв, що буде постійним гостем у клубі та буде надавати посильну допомогу у вирішенні його проблем.Едуард Альохін, секретар обкому СПУ, депутат міської ради від Соціалістичної партії:- Як колишній начальник міськвідділу міліції, я добре знаю підліткову злочинність. Я добре розумію, що дітей у вільний час треба чимось зайняти, захистити від впливу вулиці. І тут на допомогу приходять клуби за місцем проживання. На жаль, на інвентар, обладнання та ремонти у них практично немає грошей. До мене, як до депутата від Соцпартії звернулися керівники клубу і попросили придбати інвентар для нього. Я завжди допомагав, і буду допомагати дитячим клубам, оскільки вони виконують суспільно-важливу задачу - виховують підростаюче покоління.
Источник: Чернігівська загальнополітична газета "Високий вал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Дитячим клубам Чернігова потрібна допомога"