Подробно
Газета «Вперед» № 58 від 03.07.2010. Із сесії райрадиУкраина, Николаев и область | Местные новости | 10-08-2010 | Миколаївська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
25 червня відбулась чергова сесія Новобузької районної ради. У засіданні взяли участь 30 депутатів. Перед початком голова райдержадміністраціїВ. В. Лагодіенко та голова райради В. Г. Терзієва привітали тренера спортклубу «Борець» І.І. Бобровича, спортсменів В. Щербака, О. Березуцькою, С. Веселовського і його маму О. Веселовську з перемогою новобузької команди у республіканському турнірі з греко-римської боротьби. Цей момент дав позитивний заряд присутнім перед розглядом серйозних актуальних проблем. Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Газета «Вперед» № 58 від 03.07.2010. Із сесії райради"