Подробно
Миколаївські студенти взяли участь у ІV Всеукраїнському фестивалі молодіжних трудових загонів «Ми працею славимо тебе, Україно!»Украина, Николаев и область | Местные новости | 31-08-2010 | Миколаївська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
З 25-28 серпня у с. Піщане Бахчисарайського району АР Крим відбувся IV Всеукраїнський фестиваль молодіжних трудових загонів „Ми працею славимо тебе, Україно!”. В фестивалі прийняло участь 19 трудових загонів з 15 регіонів України. Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Миколаївські студенти взяли участь у ІV Всеукраїнському фестивалі молодіжних трудових загонів «Ми працею славимо тебе, Україно!»"