![Заклади освіти готові до нового 2010-2011 навчального року. Офіційно](http://val.ua/images/stories/news/206977/2/100825Kupriyan.JPG)
Про організацію підготовки закладів освіти до нового 2010-2011 навчального року сьогодні на розширеній нараді доповів начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко (на фото).
При управлінні освіти діє комісія щодо прийому навчальних закладів до нового навчального року, яка свої висновки оформляє актом.Усі навчальні заклади повністю укомплектовані висококваліфікованими педагогічними працівниками.Дошкілля міста на сьогодні об’єднує в собі 56 дошкільних навчальних закладів, серед яких 1 дошкільний заклад відомчий УМВС, 1 приватний навчально-виховний комплекс, 1 комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад».Дошкільну освіту в Чернігові отримують 9686 дітей дошкільного віку. На сьогодні потреби громадськості у суспільному вихованні дітей дошкільного віку задоволені стовідсотково. Додатково підготовлено 9 групових кімнат для прийому дітей дошкільного та раннього віку.На належному рівні вирішується питання щодо здобуття дошкільної освіти старшого дошкільного віку, а саме з питань підготовки їх до навчання в школі. Станом на 01.09.2010 року 99,4% вихованців даної категорії будуть здобувати освіту у дошкільних навчальних закладах.Для дітей з особливими потребами будуть працювати дві спеціальні школи: школа для дітей з вадами слуху та навчально-виховний комплекс №55 для дітей з вадами розвитку.До перших класів шкіл на сьогодні подано 2535 заяви, що складає 99,5% дітей від охоплення, передбаченого перспективним планом.Школа № 6 з російською мовою навчання та окремі класи колегіуму №11 з російською мовою, класи з українською мовою навчання з 1 по 9 та 11 100% забезпечені підручниками.На ремонт дахів загальноосвітніх навчальних закладів було виділено 600 тис. грн. Станом на 20.07.2010 року завершено роботи в ЗНЗ №7, 21, 23, 24, 27, 30, 31, 33; ДНЗ № 10, 36, 51, 16, 74.У рамках українсько-німецького проекту на встановлення сучасних вузлів обліку тепла виділено 2 млн. 53 тис. грн., за які вже встановлено апаратуру в ДНЗ № 1, 2, ЗНЗ № 3.Придбано холодильного обладнання на суму 14725 грн. На поточний ремонт обладнання використано 50106 грн.Отримано благодійної допомоги від організацій та фізичних осіб на рахунок сум за дорученням від шкіл 234 тис. грн. та 809 тис. грн. від дошкільних навчальних закладів, які використовуються за цільовими призначеннями для ремонту приміщень.Здійснена централізована закупівля шкільної документації на суму понад 17 тис. грн.Проводиться вирізка аварійних дерев на території навчальних закладів, випробування опалювальних систем у підвідомчих закладах, заміна та перевірка лічильників води, тепла.У цілому, заклади освіти міста готові до початку нового навчального року.
Источник: Чернігівська загальнополітична газета "Високий вал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Заклади освіти готові до нового 2010-2011 навчального року. Офіційно"