4 лютого відбулося засідання колегії Баштанської райдержадміністрації на чопі з її головою Іваном Рубським. У роботі колегії взяли участь керівники підприємств, установ, організацій міста, міський та сільські голови.
Напередодні відбулася колегія облдержадміністрації, тому керівник району повідомив, що наш район відзначили, як кращий, по багатьох стратегічно важливих питаннях та те, що Миколаївська область тримає першість в державі.
Нам є про що звітувати, сказав І. В. Рубський. - Адже темп росту промисловості в районі за 2009 рік складає 117,4%. Питома вага реалізованої промислової продукції району в загальнообласному обсязі 2% проти 1,8% у 2008 році. Незважаючи на те. що минулий рік був надзвичайно складним у зв'язку з кризовою ситуацією у світі та великим спадом в Україні, нам вдалося зробити багато, як в соціальній сфері, так і перспективному розвитку району.
З доповіддю про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку району за підсумками 2009 року виступив заступник голови райдержадміністрації Юрій Мельник, детально охарактеризувавши роботу кожного підприємства та кожної галузі.
Так, флагманом виробництва промислової продукції в районі, як і раніше, залишається ЗАТ «Баштанській сирзавод», обсяг реалізованої продукції якого (без ПДВ) за минулий рік склав 303543.7 тис. грн., що на 17,4% більша 2006 року. У ДП «Баштанський агромашсервіс» обсяг промислової продукції склав 653,3 тис. грн., що на 2% більше минулого року. У АТВТ «Привільненське РТП» обсяг продукції склав 409,3 тис. грн. , що складає 103,3% минулорічних показників.
Хороші результати має район і в сільгоспвиробництві. У аграрному секторі району використовується 145,827 тис. га сільгоспугідь, з яких 120,113 тис. га ріллі. Слід відзначити, що по сільгосппідприємствах поголів'я ВРХ збільшилося на 3%, свиней - на 26,7%.
Будівельними підприємствами всіх форм власності за 2009 рік виконано робіт на суму 2950 тис. грн., що становить 97,4% минулорічних показників. Капітальні видатки проведено в сумі 2637 тис. грн., з яких 1240,7 тис. грн. направлено відділу освіти, з яких на капітальний ремонт Баштанських ЗОШ №1 та №2, музею Мар'ївської ЗОШ, елінгу. На поповнення матеріальної базиз цієї суми виділено 92 тис. грн.; придбання автобуса - 239.5 тис. грн.; придбання в ДЮСШ човна, тренажера – 29,3 тис.грн.
Центральній районній лікарні виділено 141,5 тис. грн.
Інвестиції в основний капітал у фактичних цінах склали 26030 тис. грн., темп росту проти 2008 р. сягає 145,2%.
Про виконання районного та місцевих бюджетів за 2009 рік та основні заходи по виконанню місцевих бюджетів у 2010 році інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Євдощенко. Вона зазначила, що, незважаючи на те, що формування бюджету 2009 року відбувалося в умовах світової фінансової кризи, яка негативно впливає на бюджетні процеси, доведені завдання по наповненню бюджетів виконані в повному обсязі.
Дохідна частина бюджету району по загальному фонду зведеного бюджету склала 23053,6 тис. грн., що сягає 113,8% та 111,6% до 2008 року. Виконання плану мобілізації податків і зборів за 2009 рік складає 115.4%. по міському бюджету - 102,1%, по сільському - 122,4%.
Іван Васильович подякував керівникам управління праці та соціального захисту населення, державної податкової служби, Пенсійного фонду та всіх інших структур за плідну роботу по забезпеченню всіх податкових надходжень, звернувсь до міського та сільських і опік направити у 2010 році всі бюджети на розвиток.
З аналізом правової освіти населення 8 районі за 2009 рік виступила начальник Баштанського районного управління юстиції Ольга Мехеда. Начальник райвідділу освіти Любов Голодівська доповіла про роботу по правовій освіті у школах району, а завідувач сектору з питань внутрішньої політики Василь Гонта - через засоби масової інформації.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Голос Баштанщини», від 11 лютого 2010 року №14. Нам є про що звітувати"