Будь-якийювілей, як правило, не обходиться без похвал, вітань і побажань, це – як точка відліку між зробленим і тим, що ще буде зроблено. Це – можливість і вагомий привід озирнутись на прийомний шлях і планувати на майбутнє низку інших справ.
Саме таку можливість мав нещодавно колектив дитячого садка “Золотий ключик”, адже тут відзначався 30-річний ювілей цього дошкільного закладу. За прожиті роки, з першого дня роботи сформовано чітку методику виховання підростаючого покоління, створено чітку систему, у якій поєднались досвід, творчість, любов до дітей і розуміння їх прагнень.
Сказати, що цей дитсадок – один з кращих в області – замало. Це – осередок дитинства, живу душу в який вдихнули ті, хто з лагідною посмішкою щодня зустрічають малечу, віддають їй частину свого серця.
На свято колектив дитсадка запросив ветеранів, які починали творити дитячий садок, були однодумцями з гарячими серцями, котрі ніколи не зупинились у своєму творчому пошуку. І цю свою творчу естафету передали наступникам, щоб вони примножували і удосконалювали навчально-виховний процес, щоб дитсадок завжди вабив до себе діток, бо тут – їх другий дім.
Про це у своєму вітальному слові вела мовукерівник закладу Людмила Гонтаренко ,і тільки непідробної теплоти, поваги і вдячності було в її словах, що кожен мимоволі всміхався, дехто – змахував непрошену сльозу. Але святковий настрій панував у всьому, у гарному прибраному залі, веселих посмішках ,вітальних піснях, що ними порадував співочий колектив виховательок.
Привітати колектив з ювілеєм прибули почесні гості: заступник голови райдержадміністраціїС.Максименко, селищний голова М.Ковальчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації П.Висоцький, завідуючий відділом дошкільного виховання відділу освіти Л.Мокряк, і, звичайно ж, найближча колега, завідуюча дитсадком “Калинонька” О.Максименко
У їх вітаннях – повага, і гордість тим, що у насв районі є заклад, де затишно й добре дітям, де вони оточені турботою і піклуванням досвідчених педагогів, вмілих майстринь своєї справи, де вони зростають міцними і загартованими.
Вітаючи з ювілеєм, кожен гість дарував подарунок для дитсадка, а селищний голова, окрім презентованих стільців, вручив грамоти селищної ради завідуючій дитячим садком Л.Гонтаренко, вихователям С.Боцик і С.Філь, помічникам вихователя Є.Трофименко, Г.Юрловській, Л.Шевчук, кухарю Л.Урсул і завгоспу С.Шевчук.
Урочисту частину свята продовжили ветерани праці, які стояли біля витоків становлення дитсадка, створювали його імідж, працювали над дизайном, щоразу оновлюючи й доповнюючи скарбничку спільних надбань у благородній і відповідальній справі виховання підростаючого покоління.
Не обійшлось у цей хвилюючий день без найголовніших мешканців – вихованців дитячого садка, які підготували для своїх других матусь гарний концерт, сувеніри і зробили це свято неповторним і пам’ятним.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета “Вісник Врадіївщини” від 10 лютого 2010 року. ТУТ ПОСЕЛИЛОСЬ ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО"