Подробно
Шумбарець: На великому трампліні сподіваюсь виступити кращеУкраина, Львов и область | Местные новости | 13-02-2010 22:08 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
Український стрибун з трампліна Віталій Шумбарець з Тернопільщини, який сьогодні під час першого раунду індивідуальних змагань на середньому трампліні стрибнув на 92 метри і розташувався на 45 сходинці заліку, не пробившись до першого олімпійського фіналу на «білій» Олімпіаді у Ванкувері, прокоментував свій виступ, інформує офіційний сайт НОК України. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов |
Добавить комментарий к новости "Шумбарець: На великому трампліні сподіваюсь виступити краще"