На спільному засіданні колегії та координаційної ради Казанківської райдержадміністрації розглянули широке коло питань, першочерговим з яких було «Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 10 місяців 2009 року та основні вимоги до формування місцевих бюджетів на перший квартал 2010 року». Начальник фінансового управління РДА Л. Л. Ковалюк доповіла, що за цей період забезпечено виконання планових обсягів звітного періоду по доходній частині бюджету всіма рівнями місцевих бюджетів. У результаті аналізу виконання доходної частини за січень-жовтень 2009 року в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, можна відмітити, що надходження коштів збільшились на 1631,7 тис. грн. Наш район по виконанню доходної частини загального фонду бюджету за 10 місяців займає 1-е місце в області по приросту до відповідного періоду минулого року та 2-е місце по виконанню до річного плану. Якщо говорити про проблеми, то ми маємо найнижчий показник, серед інших з податку з власників транспортних засобів. Що стосується очікуваного виконання показників 1 кварталу 2010 року по податках і зборах до дохідної частини загального фонду місцевих бюджетів, Л. Л. Ковалюк зазначила, що передбачено виконати їх в сумі 1462,8 тис. грн., що на 10,8% більше фактичного виконання 1 кварталу 2009 року. Проведено також розрахунки потреби по фонду заробітної плати, які, на жаль, не перекриваються зростанням дохідної
частини.
Питання «Про стан виконання державного бюджету та стан погашення податкового боргу за січень-жовтень 2009 року» висвітлила в.о. начальника Казанківського відділення Новобузької МДПІ В. В. Подгородня. Отже, за цей період план надходжень до зведеного бюджету виконаний на 112,3%. Планове завдання до державного бюджету виконано на 107,1%. Щодо податкової заборгованості станом на 1.11.2009 року,, то цей борг складає 1009,8 тис.грн. У порівнянні зі станом на початок 2009 року, до зведеного бюджету борг збільшено на 6,8 тис. грн., до державного - зменшений на 46,9 тис.грн.
Заступник начальника відділу Держкомзему в районі Ю. А. Юрков виступив з питання «Про стан виконання постанов Кабінету Міністрів України від 5.08.2009 року №844 «Про деякі питання реалізації права власності на землю громадян України» та від 1.01.2009 року №1112 «Про додаткові заходи щодо безоплатних оформлення та видачі громадянами України державних актів на право власності на земельні ділянки» в Казанківському районі». Отже, з реальної кількості державних актів, які мають бути видані безкоштовно, а саме - 3244, укладено договорів на виготовлення технічної документації та державного акта - 1458, виготовлено і видано лише 73. Що стосується частини роботи, яку мають здійснювати органи місцевого самоврядування, то всі сільські ради спрацювали стовідсотково, тільки селищна рада підготувала до реєстрації лише 1037 з необхідних 1200 заяв громадян. Треба також активізувати роботу в питанні укладення договорів, адже наш район набагато відстав від інших районів області в показнику видачі державних актів.
«Про епідемічну ситуацію з грипу та гострих респіраторнихвірусних інфекцій в Казанківському районі» поінформував головний санітарний лікар району Ю. П. Хандріга, який назвав останні показники захворюваності на ГРВІ. Хоча захворювань на грип не зафіксовано, на гострі респіраторні інфекції перевищено епідемічний поріг на 7%. У зв'язку з цим санітарно-епідеміологічна служба запропонувала вжити відповідних заходів, з метою подальшого нерозповсюдження застудних захворювань у районі. Перший заступник голови райдержадміністрації М. І. Сорочинський висловив свою точку зору по кожному з розглянутих питань та запропонував
„прийняти відповідні рекомендації, які були підтримані членами колегії та координаційної ради.
На нараді з керівниками організацій і установ району селищним, сільськими головами було розглянуто ряд актуальних питань. «Про стан передплати на періодичні видання на 2010 рік», зокрема на районну газету «Голос Казанківщини» доповіла її редактор Л. Я. Хандріга. Коли ми говоримо про необхідність підтримки тиражу газети, йдеться як про те, щоб у кожній оселі було джерело друкованої масової інформації, яким є в нас районна газета, так і про підтримку фінансового стану редакції. Саме органимісцевого самоврядування мають бути зацікавлені в тому, що чим більше редакція отримає доходів від передплати, тим менше буде навантаження на місцевий бюджет, з якого через субвенції з сільських рад надходить дотація на видання районної газети. Редакція в свою чергу проводить відповідну роботу для активізації передплати, а саме - проведення розіграшу призів серед річних передплатників, здійснює безпосереднє оформлення передплати, звертається щоразу до читачів з проханням залишатись і надалі з районною газетою, адже тільки з її сторінок можна дізнатись про події місцевого значення, про долі своїх односельців, отримати інформацію, попередження, оголошення, які часом мають життєво важливе значення.
«Про виконання рекомендацій, наданих під час проведення дня обласної ради в Казанківському районі», виступив голова районної ради В І Кузін Ці рекомендації адресовані як органам місцевого самоврядування, так і іншим відповідним службам, які мають вжити заходів по усуненню недоліків, виявлених обласною радою, в них вказаний термін виконання і дата надання інформації в районну раду про результати проведеної роботи.
«Про зміни та доповнення в антикорупційному законодавстві» надала докладну інформацію головний спеціаліст управління юстиції в Казанківському районі О. М. Владімірова. Змін і доповнень внесено чимало, і всі вони спрямовані не стільки на саму боротьбу с корупцією, скільки на упередження корупційних дій.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Голос Казанківщини» №95 від 03.12.09. Координувати дії для успішного вирішення проблемних питань"