![«Доброчин» обурений: В газеті його «порізали»](http://val.ua/images/stories/news/203002/2/100120walk-light.jpg)
Олександр Підгорний, представник громадської організації «Доброчин», поширює у ЗМІ заяву про цензуру, з обуренням розповідаючи про подвійні стандарти у газеті «Семь дней».
Приводом для обурення цього пана стало те, що редактор газети скоротила подану інформацію про акцію, проведену відділом ДАІ УМВС України в області. Її суть – заклик носити світловідбивачі на одязі, аби бути помітним для водіїв.Як вдалося з’ясувати під час телефонної розмови з паном Підгорним, в деяких так званих цивілізованих країнах пішоходи у темну пору доби зобов’язані носити світловідбивачі. На його думку, той же порядок для пішоходів має бути і в Україні – як при русі автошляхами, так і вулицями населених пунктів.На сьогодні ж українські Правила дорожнього руху говорять: «4.4. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.»З’ясувати, кому і навіщо потрібно було проведення даної акції, у розмові з паном Підгорним не вдалося.Щодо фінансування, то він запевняв, що дана акція «проводилася добровільно» на залишки коштів з минулого року, на які були придбані 3 тисячі світловідбивачів. Втім, підтвердив, що організація існує на гроші грантодавців.ГО «Доброчин» раніше також проводила акції, спрямовані на захист злочинців – осіб, що незаконно проникли на територію нашої країни. На згадку про це в розмові Олександр Підгорний відреагував словосполученням «Ваше бачення».Нижче подаємо реакцію Олександра Підгорного. Дослівно, без правок.Цензура або подвійні стандарти в Чернігівській пресі почались?Так у газеті «Черниговские новости «Семь Dней» №2(427) від 13 січня 2010 р. з’явилася стаття «Стань заметнее – носи фликер!» автор Ігор Грищенко. У статті широко висвітлювалася акція, яка проводилася відділом ДАЇ УМВС України в Чернігівської обл.! Молодці наші правоохоронці, але!? Вищезгадана акція проводилася громадською організацією «Центр «Доброчин» в рамках її стратегічної програми «Безпека пішоходів» спільно з партнером - відділом ДАЇ УМВС України в Чернігівській обл. Діяльність Доброчину підтримується МЗС республіки Естонія. До акції були залучені співробітники та волонтери організації, представники ДАЇ Чернігівщини.Чому з’явилася така «вичищена» стаття? Спробував розібратись. Від журналіста газети Ігоря Грищенко отримав оригінал статті та фото, поданої на затвердження редактору Любові Авраменко. До друку стаття пішла, але … з видаленням інформації про Центр «Доброчин», інтерв’ю та фото під час акції з волонтерами організації.Зв’язавшись по телефону з редактором газети Любов Авраменко, отримав наступну відповідь: «…мне лично, как человеку и как редактору не нравится пиар общественных организаций …» Все зрозуміло – не подобається, так не подобається. Але тут же в цій же газеті, 9 сторінка повністю присвячена діяльності громадської організації «Сила Громади»! Мабуть, пані Любові щось подобається, але при певній зацікавленості або вказівці.Засновником газети є Чернігівська медіа група, і її власники, мабуть, не зацікавлені в PR інших громадських організацій, вбачаючи собі конкурента на майбутніх місцевих виборах.Ще не почалась виборча кампанія до місцевих рад на Чернігівщині, а вже стирчать вуха глибинної цензури та подвійних стандартів на «власну» користь.Олександр Підгорний.
Источник: Чернігівська загальнополітична газета "Високий вал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "«Доброчин» обурений: В газеті його «порізали»"