![Шановні миколаївці та гості міста!](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1262103334.jpg)
Настає Новий рік – наше найсвітліше, найулюбленіше свято. Він об'єднує людей спільним настроєм, спільними емоціями, спільною надією. Адже всі мріють про здоров'я, благополуччя і щастя. Всі хочуть жити в красивому, комфортному, процвітаючому місті.
Рік, що минає, для нас був різним. Були труднощі й сумніви, відкриття і досягнення. Ми разом шукали і знаходили правильні рішення. У кожній галузі є свої вагомі результати. Нам вдалося реалізувати багато починань у зміцненні міського господарства, вдосконаленні інфраструктури. Виконуються намічені програми будівництва нового житла і об'єктів соціального призначення, поліпшується благоустрій.
Все, чого досягло наше місто – це заслуга кожного миколаївця, бо весь рік ми наполегливо працювали. Працювали і для себе, і для добробуту своїх сімей і для всієї громади. Ми доклали немало зусиль, щоб 2009 рік став ще одним роком реалізації невичерпного потенціалу Миколаєва. Ми з вами зберегли основне – стабільність у політичній, економічній і соціальній сферах, впевненість у завтрашньому дні.
Дорогі друзі!
Новий рік – це свято, яке було і залишиться символом добра і надії. І ми, з повною на те підставою, віримо в краще. Впевнені, в 2010 році ми не втратимо досягнутого і зможемо втілити намічені плани, а можливі труднощі здолаємо разом. Адже ми знаємо, що у Миколаєва - чудові перспективи.
На нас чекає новий рік роботи і нове життя з прискореним пульсом подій. А в новорічну ніч давайте порадіємо головному в житті – сім'ї, коханим, рідним і друзям, здивуємо довгоочікуваними подарунками наших дітей.
Здоров'я, миру кожній сім'ї, достатку кожному дому! Хай Новий 2010 рік принесе вам щастя і добро, успіх у творчості, кар'єрі й любові. Наснаги вам, невичерпного натхнення, втілення всіх творчих задумів та добрих мрій!
З НОВИМ РОКОМ!
Миколаївський міський
голова
В.Д.Чайка.
Секретар міської ради
В.І.Коренюгін.
***
Дорогі миколаївці та жителі області!
Від щирого серця вітаємо вас із найулюбленішими і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!
Це дні, наповнені світлом спільної радості, веселощів, очікуванням дива й казки, душевним теплом і надією.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2009 рік був прожитий не дарма. Це період, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.
Бажаємо вам, шановні земляки, щоб чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнили ваші оселі сміхом і радістю, принесли мир, добро і злагоду.
Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони здійсняться. Від усієї душі зичимо вам здійснення мрій, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші найдобріші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов.
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Шановні миколаївці та гості міста!"