Координаційна рада облдержадміністрації з питань молодіжної політики : 635833 : Местные новости

Местные новости Ивано Франковск : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кировоград и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Ивано Франковск и область : Последние новости > Местные новости
Подробно

Координаційна рада облдержадміністрації з питань молодіжної політики

На виїзному засіданні Координаційної ради облдержадміністрації з питань молодіжної політики, яке відбулося 24 грудня на базі Рожнятівського району, підбито підсумки виконання Указу Президента України від 3 липня 2008 року №616/2008 «Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.08.2008 р. №503 «Про заходи щодо підготовки та проведення у 2009 році на території області Року молоді».
В ході засідання зазначено, що з метою реалізації державної молодіжної політики на території області та проведення Року молоді управлінню у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації в обласному бюджеті на 2009 рік було передбачено кошти в сумі 400 000 грн.
У районних та міських бюджетах на 2009 рік на реалізацію державної молодіжної політики передбачено кошти в сумі 728 800 грн.
Впродовж року здійснювалася робота щодо виховання у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, забезпечення умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку, реалізації науково-технічного та творчого потенціалу молодих громадян області.
4 лютого 2009 року проведено Урочисту Академію з нагоди відкриття Року молоді в Україні.
При управлінні відкрито та здійснює роботу Івано-Франківський обласний молодіжний інформаційно-методичний центр.
Забезпечується діяльність Івано-Франківського обласного молодіжного центру праці. У 2009 році в області працювало 44 молодіжних трудових загони, якими охоплено 877 осіб.
Проведено обласний етап ХІ Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Переможцем обласного конкурсу проектів визнано бізнес-план Є.Бардяк «Перша приватна станція швидкої медичної допомоги у Івано-Франківській області» у номінації «Кращий соціальний проект». Даний проект став переможцем Всеукраїнського етапу конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.
З нагоди відзначення в області Дня молоді 17 – 19 червня відбувся обласний конкурс – фестиваль молодіжних трудових загонів «Ми працею славимо тебе, Україно!», переможцем якого стала команда Рожнятівського району «ХіД». В серпні ця команда зайняла ІІІ місце на Всеукраїнському фестивалі молодіжних трудових загонів.
Проведено обласний конкурс проектів з молодіжних проблем, розроблених молодіжними громадськими організаціями. Відповідно до рішення експертної ради при управлінні у справах сім’ї та молоді переможцями обласного конкурсу визнано 19 із 46 поданих проектів на загальну суму 70 тис.грн.
Управлінням опрацьовано шість проектів для участі в конкурсі на одержання грантів Президента України для обдарованої молоді та 26 лютого 2009 року направлено їх в Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Розпорядженням Президента України від 16 грудня 2009 року №293/2009 «Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік» призначено гранти Президента України для двох обдарованих молодих людей області: Наталії Драпулі на реалізацію проекту «Створення молодіжного туристичного центру в рідному селі Степана Бандери Старому Угринові» (65 000 грн.), Наталії Мельник на реалізацію проекту Вивчення асоціацій аероцентричних хромосом у лейкоцитах неплідних подружніх пар як одного з факторів виникнення безпліддя та каріотипу абортивного матеріалу безплідних жінок зі звичним невиношуванням в анамнезі. Профілактика виникнення безпліддя в юному віці» (73 164 грн.).
За вагомий внесок у розвиток молодіжного руху нагороджено Премією Кабінету Міністрів України голову Івано-Франківської округи НСОУ «Пласт» Р.Марцінківа.
З 8 по 10 квітня 2009 року управлінням на базі лікувально-оздоровчого комплексу «Верховина» (с-ще Верховина) проведено навчальний семінар-практикум для голів молодіжних рад населених пунктів області.
28-29 травня проведено обласний форум молодіжних громадських організацій «Молодіжний рух Прикарпаття: минуле, сучасне, майбутнє…».Учасники – лідери і члени молодіжних громадських організацій, молоді депутати обласної ради.
З нагоди відзначення в області Дня молоді грамоти голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради отримали 21 молода особа.
У цьому році відбулося нагородження керівниками області молодих людей у 10 номінаціях відзнакою «Молодий лідер Прикарпаття – 2009». Таке відзначення молоді відбулося вперше і буде проводитися щороку під час святкових заходів, приурочених до Дня молоді.
З 4 по 14 серпня 2009 року на базі с. Саджава Богородчанського району проведено обласну молодіжну патріотичну науково-пізнавальну програму «Чорний Ліс – 2009», метою якої є формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, шани до героїчної історії краю, народних традицій, а також популяризації серед української молоді здорового способу життя.
З 8 по 12 вересня 2009 рокууправлінням проведено обласний навчально-оздоровчий табір «Лідер» для голів молодіжних рад населених пунктів та Форум органів молодіжного самоврядування.
Здійснювалася відповідна робота щодо організації дозвілля молодих людей з особливими потребами. Зокрема, мережею центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено районні, міські, обласний фестиваль для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе!». 4 грудня проведено обласний фестиваль творчості для молоді з функціональними обмеженнями «Горицвіт».
1 грудня 2009 року в місті Івано-Франківську проведено ХІ молодіжний пісенний фестиваль популярної музики «Сузір’я», метою якого є популяризація здорового способу життя серед молоді, запобігання поширенню ВІЛ/-інфекції/СНІДу через виступи молодих обдарованих виконавців.
Розроблено обласну комплексну програму «Молодь Прикарпаття» (2010-2015 роки), яка затверджена рішенням сесії обласної ради від 27.11.2009р. №933-34/2009.
За підсумками проведення Року молоді на території області дипломом управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації та вимпелом «Лідер в реалізації державної молодіжної політики» нагороджено відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Рожнятівської райдержадміністрації (керівник М.Паламар), Івано-Франкіську округу НСОУ «Пласт» (керівник Р.Марцінків), Івано-Франківський обласний молодіжний центр праці (керівник Л.Аронець), обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Г.Боднар).


Источник: Івано-Франківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике

 

Добавить комментарий к новости " Координаційна рада облдержадміністрації з питань молодіжної політики"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:Календарь
Новых вестей сегодня: 30
Новых вестей вчера: 47

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Январь 2020

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Комментарии

DINERO підводить підсумки року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Виденье компании и задачи «SmartCardGroup» на 2015-2016г

Elena. 03-09-2019 08:35
В каком сейчас состоянии смарт контракт по универсальной топливной карте и какие региона покрытия и страна . ...

Директор спортивной школы «Спартак» Александр Нерубальщук: «Очень верю, что кто-то из наших пробьется на Олимпиаду-2012»

Володимир. 27-05-2019 06:06
Мені Олександр Васильович також проклав шлях до спорту. Він залучив мене до плавального басейну, коли я зовсім не міг триматися на воді. За пів- року я здобув юнацкий розряд, А поступово доплив до кандидата у майстри. ...

ЖК Signature - лучшее место для жилья по мнению экспертов

Ярослав Сэмусен. 08-04-2019 18:34
Кстати согласен, есть на что посмотреть в этом элитном жилом комплексе. Нашёл не давно их сайт Signature.ua , чтобы подробнее ознакомится с тем, что они из себя представляют. ...

При горздраве работает "горячая линия"

Игорь Таракановский. 02-03-2019 10:14
Зачем такая "Горячая линия" по которой нельзя дозвониться выходные? . ...

Пікассо плював на Ольгу, а Ольга - на Україну...

Віра Середа. 09-11-2018 18:25
Дивно, що в своєму куцому відгуку науковий співробітник Інституту літератури рекомендує написати романи про українських артисток, зокрема, про Марію Заньковецьку (уже є такий Володимира Корнійчука) чи Соломію Крушельницьку (авторка твору Валерія Врублевська). ...

На залізничних вокзалах Знам’янка та Олександрія з’явилася нова послуга для пасажирів

Виктор. 24-03-2018 00:26
Автобусные билеты в ж / д кассах однозначно будут удобны для многих пассажиров которые не знают, что лучше заказывать билеты заранее онлайн на басфоре. . ...

Тереза Фидальго - девушка-призрак, которую засняли на видео в авто. Видео

Pety. 10-01-2018 09:35
Двое человек погибли. Оператор остался жив, но ничё вразумительного объяснить не смог. Позже полиция выяснила что на этом месте в 1983 погибла девушка по имени Тереза Фидальго. ...

В Киеве покажут выставку о мобильной революции, DynaTAC, RAZR V3

Володя. 12-10-2017 01:52
Интересно наверное, но увы не попаду. Жаль, что все крутые штуки делают только в Киеве... Эх, если выставка доедит до Харькова, то я обязательно схож на эту выставку всех поколений motorola. ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода Ивано ФранковскКурсы валют

Курсы валютО проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта