![Оксана Тунік-Фриз: Проект](http://val.ua/images/stories/news/201869/2/091124_sch-or_a.jpg)
Близько двох років на посаді. Точніше – 775 днів. Саме такий строк виповнюється сьогодні з того моменту, як Оксану Володимирівну Тунік-Фриз було затверджено заступником Чернігівського міського голови з гуманітарних питань.
А ніби ще вчора вона рекламувала пиво у якості PR-менеджера компанії «Сан ІнБев Україна».
Олена Количева, КПУ: «Якихось надзусиль у роботі Оксани Володимирівна за 2 роки я так і не побачила. До того ж на сесіях вона не виступає, про свою роботу перед депутатами не звітує. Щоправда, певними депутатами ініціювався її звіт на сесії, але в останній момент самі ж ініціатори від нього й відмовилися.
Що стосується закриття восьмої школи, то ситуація доволі непроста: можна зрозуміти й міський відділ освіти, але ж врешті-решт незадоволеними залишилися люди, батьки школярів».
Володимир Ступак, УНП: «Пред’являти претензії пані Оксані щодо закриття восьмої школи абсолютно безпідставно, оскільки це були рішення ще попередніх виконкомів. Головним у цьому процесі було те, щоб ніхто не був ображений, щоб інтереси всіх були враховані, щоб приміщення школи залишилось на балансі міста. Чому наразі в тому приміщенні розташовується суд? Важко відповісти.
Останнім часом у нашому місті проводиться чимало нових акцій та заходів, у чому велика заслуга особисто Оксани Володимирівни. Це стосується і проектів «Танець мрій» та «728», які мають благодійну мету та економлять бюджетні кошти. Ми б ніколи не змогли коштом чернігівського бюджету поміняти стільці у Міському палаці культури, яким вже понад 40 років.
Взагалі, звіт пані Тунік-Фриз депутатською комісією був визнаний позитивним: всі підконтрольні їй сфери працюють нормально, без зривів».
Галина Чічікало, партія «Віче»: «Оксана Володимирівна працює на своєму місці і добре справляється зі своїми обов’язками».
В’ячеслав Лебідь, БЮТ: «Мені важко виокремлювати роботу пані Тунік-Фриз від роботи всієї мерії. На мою думку, посади заступників міського голови не є якимось самостійними чи ініціативними, оскільки повністю підпорядковуються обраному народом міському голові».
Олег Шеремет, Партія регіонів: «Я б не хотів жодним чином оцінювати роботу Оксани Володимирівни, оскільки вважаю це не зовсім коректним. Скажу лише, що у ситуації навколо 4-ї міської лікарні мала місце деяка поспішність, так би мовити, віз опинився попереду коня».
Валерій Шашенок, Блок Наталії Вітренко: «Нічим, окрім скандалів та хабарів, які ріками течуть у всіх підконтрольних їй сферах, вона мені не запам’яталася. Проекти «Танець мрій» та «728» - безглузді та нікому не потрібні. Краще б дали шанс проявити себе талановитим дітям, зробили б щось корисне для них.
Закриття восьмої школи – це злочин. До нас на комісію приходили матері школярів і просто плакали.
Взагалі, безліч приміщень у школах та дитячих садках надаються в оренду комерційним структурам. Вони просто грабуються, а у медпунктах навіть «зельонки» немає».
Свої слова про здачу в оренду комерційним структурам приміщень шкіл та дитсадків пан Шашенок підтвердив документально. Згідно з документом, підприємці зайняли у школах та дитсадках Чернігова 1427 кв. метрів.
Источник: Чернігівська загальнополітична газета "Високий вал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Оксана Тунік-Фриз: Проект "14 соток""