28 жовтня 2009 року у районному Народному домі відбувся Форумі національно-демократичних сил Тлумаччини.
У роботі Форуму взяли участь і виступили:
Cтепан Пушик – професор кафедри літератури Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, лауреат державної Шевченківської премії з літератури, краєзнавець;
Фотій Володимирський – голова Івано-Франківської обласної станиці Братства вояків ОУН-УПА Карпатського краю;
Остап Дзеса – заступник голови обласної ради, голова фракції «Наша Україна» в обласній раді;
Ольга Бабій – депутат обласної ради;
Петро Арсенич – голова Івано-Франківського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка;
Василь Сенів – голова Тлумацької райдержадміністрації
Іван Ціник – голова районної організації партії «Наша Україна»
Ольга Домин – сільський голова Петрилівської сільської ради
Василь Гуменюк – уповноважений фракції «Наша Україна» в Тлумацькій районній раді
Виступаючі були єдині в думці щодо підтримки нині діючого Президента України Віктора Ющенка на наступних президентських виборах і прийняли відповідне Звернення, яке благословив отець-декан Тлумацького деканату УГКЦ Павло Дутчак.
ЗВЕРНЕННЯ
Форуму представників громадських організацій та політичних партій національно-демократичного спрямування Тлумацького району
28 жовтня 2009 року м. Тлумач
Україна ввійшла у президентську виборчу кампанію. Вона буде складною і нелегкою для молодої незалежної держави. Водночас, сьогодні настає новий, важливий етап в історії нашого державотворення – випробування кожного із нас на почуття національної свідомості, патріотизму, честі, совісті та моралі.
Ми, представники національно-демократичних сил Тлумаччини, декларуємо про спільні дії на місцевому рівні щодо підтримки на майбутніх президентських виборах нині діючого Президента України Віктора Ющенка.Своє рішення ми аргументуємо мудрою і зваженою позицією нашого Президента, якому довелося керувати у дуже нелегкий час становлення молодої Української держави. Він продемонстрував високу культуру і толерантність управлінця, забезпечив мир і злагоду у суспільстві, привернув увагу світу до тих величезних втрат, що поніс український народ у боротьбі за свою волю під час більшовицького геноциду та у війнах. Президент Ющенко – за українську Україну, незалежність якої виборювалася впродовж століть мільйонами наших співвітчизників. В ім”я прийдешніх поколінь, своїми помислами, діями і вчинками, ми повинні думати про шляхи розбудови країни, сприяти її впевненому поступу і розквіту.
Визнаючи за найвищу цінність незалежність України, права і свободи людини, як сповідники національно-патріотичних ідей, ми виступаємо проти антинародних та антиукраїнських сил, які прагнуть обійняти посаду Глави держави. В черговий раз, цьогоріч, ці сили продемонстрували нам свій намір здійснити обрання Президента парламентом, відправити народ у відставку. Це є яскравим свідченням того, що їх абсолютно не цікавить ні Конституція, ні думка виборців. Це є прямою загрозою демократичного розвитку нашої держави, її європейському поступу.
Звертаємося до кожного свідомого українця, до кожного мешканця Тлумацького краю з проханням об'єднатися під знамена святої справи: захистити долю, волю та майбутнє Незалежної України!
Віктор Ющенко – істинно Народний Президент! Наш святий обов”язок підтримати нашого Президента на чергових виборах, тим самим забезпечившикраїні подальший європейський поступ, а кожному громадянину Української держави – добробут, благополуччя та впевненість у дні завтрашньому.
З Божим благословенням!
Слава Україні!
Звернення підтримали
1. Тлумацька районна організація партії «Наша Україна» головаІ.Ціник
2. Тлумацька районна організація Народного РухуУкраїни голова В.Овчарчин
3. Тлумацька районна організація ХДС голова М.Козак
4. Тлумацька районна організація Конгресу Українських націоналістів в.о.голови І.Майстренко
5. Тлумацька районна організація партії Промисловців і підприємців України голова О.Хімейчук
6. Тлумацька районна організація громадського об’єднання «Пора» голова В.Маланчук
7. Тлумацьке районне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка голова Г.Дзьоба
8. Тлумацьке районне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів на демократичних засадах голова І.Ясенчук
9. Тлумацька районна СтаницяБратства вояків УПА станичний А.Критович
10. Тлумацька районна організаціяВсеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих голова З.Завідовський
11. Тлумацьке районне історико-просвітницькетовариство «Меморіал» голова М.Слободян
12. Тлумацьке міське об“єднання інтелігенції «Поступ» голова Я.Богайчук
Источник: Івано-Франківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Форумі національно-демократичних сил Тлумаччини"