![Вести зи районов города](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1256307715.jpg)
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ
Наступні вибори Президента України і решта виборів відбуватимуться в нашій країні відповідно до правил, встановлених Законом України «Про Державний реєстр виборців», і на його основі.
Реєстр ведеться в електронній формі як банк даних з єдиною базою, яка містить персональні дані всіх виборців України.
Закликаємо виборців бути активними і виявити інтерес до своїх персональних даних в Реєстрі, оскільки їх достовірність впливає на права кожного з нас брати участь у виборчому процесі. З боку держави затрачено чимало зусиль, бюджетних коштів, щоб створити ефективну систему обліку виборців. Але без активності самих виборців по уточненню своїх персональних даних це може бути дорогою з одностороннім рухом.
У разі виявлення помилок, неточностей або у випадку неотримання іменного повідомлення о персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців, виборець повинен звернутися з документом, що посвідчує особу і громадянство до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: вул. Чигрина, 9, каб. 8, 9 (час прийому заяв з 09.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 14.00, у суботу з 09.00 до 13.00, попередньо уточнити порядок своїх дій можна за тел.: 47-79-49, 47-57-45, 36-20-67).
Втім, ознайомитись зі своїм записом в Реєстрі і при необхідності внести зміни в свої персональні дані можна, не очікуючи запрошення, прямо зараз. І на це в першу чергу хочеться звернути увагу тих виборців, які змінювали адресу проживання, з тієї чи іншої причини не були включені хоча б раз до списків виборців чи помилково були включені не за адресою проживання.
Особливе прохання до тих виборців, яким відомі факти включення в списки померлих близьких родичів, друзів чи знайомих – будьте ласкаві, повідомте нам про такі випадки.
Адміністрація Заводського району.
ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН НА КОНТРОЛІ
За 9 місяців 2009 року до адміністрації Корабельного району надійшло та було розглянуто 909 звернень громадян, з яких 67 письмових та 842 усних.
Порівняно з аналогічним періодом 2008 року кількість звернень зменшилась на 34,2%.
Всього за 9 місяців 2009 звернулись 1586 громадян (разом із колективними зверненнями), тоді як за аналогічний період минулого року звернулись 1712 громадян.
На особистому прийомі головою та його заступниками розглянуто 67 звернень.
За 9 місяців 2009р. надійшло 68 колективних звернень.
До адміністрації Корабельного району за вищевказаний період надійшло 33 звернення громадян з вищих державних установ.
Найбільш актуальні питання: комунального господарства - 315, надання матеріальної допомоги - 248, з питань сім’ї та опіки - 231, забезпечення законності та охорона правопорядку - 41.
А також відбувся виїзний прийом голови адміністрації району В.І. Устенка у мкр Балабанівка. Громадян турбували питання житлово-комунального господарства та благоустрою району.
Прес-служба адміністрації Корабельного району.
СДЕЛАЕМ ГОРОД ЧИЩЕ
22 октября в администрации Центрального района состоялось организационное совещание по подготовке проведения субботника 24 октября, который пройдет в рамках осенней акции по санитарной очистке и благоустройству г.Николаева, утвержденной распоряжением № 639р Николаевского городского головы.
Управлением коммунального хозяйства Центрального района был разработан перечень мероприятий и закрепление территории района, с которыми и были ознакомлены представители учебных учреждений района, коммунальных предприятий, ОСМД, воинских частей, организаций, больниц, банков и торговых структур приглашенных на совещание.
Для вывоза мусора и опавшего листа планируется организовать работу 10 единиц техники, 24 октября будут работать 4 патрульные машины, которые также будут вывозить мусор.
Напоминаем, что на период осеннего листопада разрешено складировать опавший лист бесплатно в глиняном карьере, расположенном возле городского кладбища вблизи с.Мешково-Погорелово.
Администрация Центрального района выражает надежду, что каждый выполнит свой участок работы и наш город отметит 65-ю годовщину освобождения Украины от фашистских захватчиков во всей красе.
Мы заранее благодарны всем, кто примет участие в осенней акции.
Пресс-служба администрации
Центрального района.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вести зи районов города"