20 жовтня 2009 року на форумі представників громадських організацій та політичних партій національно-демократичного спрямування Городенківського району було прийнято Звернення до Президента України. У ньому учасники форуму просять Віктора Ющенка балотуватися на посаду Президента України на виборах у січні 2010 року.
У форумі взяли участь і виступили: Ольга Бабій – депутат обласної ради, письменник Степан Пушик, професор Національного медичного університету(м. Івано-Франківськ) Володимир Левицький, голова райдержадміністрації Василь Ємчук, перший заступник голови районної ради Роман Осадчук, голова районної організації Конгресу української інтелігенції - Роман Блонський, депутат районної ради Олександра Ґудзик.
Звернення підписало 16 політичних партій та організацій району.
Подаємо оригінал Звернення:
ЗВЕРНЕННЯ
Форуму представників громадських організацій та політичних партій національно-демократичного спрямування Городенківського району
20 жовтня 2009 року м. Городенка
Вісімнадцять років Українська держава є суверенною і незалежною. Але за всі ці роки ми неодноразово явно відчували, що вибороти незалежність – це тільки початок складного шляху розбудови державності.
У листопаді 2004 року на помаранчевих майданах міст і сіл України ми відстояли свій цивілізований вибір. У цій революції попереду була наша світлочола молодь, яка нині повинна насправді стати одержимою силою України повсюдно і пам’ятати , що наша перемога була здобута завдяки мужній громадянській позиції мільйонів співвітчизників. Але свою перемогу ми, в першу чергу, пов’язуємо і з мудрою зваженою позицією Віктора Ющенка, якому довелося керувати у дуже нелегкий час кризи, прямих провокацій, приниження честі та гідності. Та він забезпечив мир і злагоду у суспільстві, вистояв з нами як раніше у час замаху на його життя.
Президент Ющенко привернув увагу світу до тих величезних втрат, що поніс український народ у боротьбі за незалежність під час більшовицького геноциду та у війнах.
Сьогодні настає новий, важливий етап історії – Україна входить у президентську виборчу кампанію. Навколо цих виборів ведуться брудні маніпуляції – забувають про патріотизм, честь, совість і мораль.
Тому громадяни України мають усвідомити, у якій системі цінностей вони хочуть жити і яким хочуть бачити подальший розвиток держави – адже не існує проблеми прізвищ, натомість йдеться про питання вибору між світ оглядами та шляхами розбудови країни.
Президент Віктор Ющенко – чи не єдиний державний форпост українськості, який не протиставляє економіку, достаток культурі нашого народу, бо усвідомлює – буде духовний хліб – буде і насущний.
Президент Віктор Ющенко – чи не єдина високопоставлена особа, яка хоче повернути людям довіру до цілісної влади – законодавчої, виконавчої і судової, до власної дороги у майбутнє, на якій не вбиватимуть чесних і самовідданих трудівників, українських політиків, не відтинатимуть голови журналістам, не виїжджатимуть з військово-морських баз чужі «бетеери», а посли іноземних держав не ображатимуть наш народ, його духовні символи.
Тому ми звертаємось до чинного Президента з проханням вдруге балотуватися на посаду Президента України, бо вважаємо, що його перемога забезпечить подальший поступ держави, добробут кожного громадянина та підтвердить наш демократичний європейський вибір.
Слава Україні!
1. Народна організація Народного Руху
України в.о.голови Юрковський О.Я.
2. Городенківська районна організація
партії «Наша Україна» Барик Р.І.
3. Городенківська районна організація
Конгресу Українських націоналістів Григорчук І.М.
4. Районна організація партії «Собор» Пронич І.І
5. Районна організація Українська
народна партія Буджак Б.В.
6. Городенківська районна організація Українська
національна асамблея – Українська народна
самооборона (УНА-УНСО) Бицкало В.В.
7. Городенківське районне відділення
Всеукраїнського об’єднання ветеранів Когут Н.Л.
8. Городенківське районне культурно-освітнє
товариство «Надсяння» Вороний М.І.
9. Городенківська районна організація Спілка
української молоді в Україні Дружкіна С.Я.
10. Городенківська районна організація
Всеукраїнської ліги жінок України Ґудзик О.І.
11. Городенківська районна філія «Союз українок» Дячук М.Т.
12. Городенківське районне історико-просвітницьке
товариство «Меморіал» Лазарко М.М.
13. Городенківська районна організація Конгрес
української інтелігенції Блонський Р.В.
14. Городенківська районна організація
Всеукраїнського товариства політичних
в’язнів і репресованих Курганевич І.І.
15. Городенківська районна Станиця
Братства УПА Карпатського краю Сливка І.М.
16. Городенківська районна асоціація ветеранів
війни в Афганістані «Пам'ять» Чупрун В.С.
Источник: Івано-Франківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Громадський форум Городенківщини звертається до Віктора Ющенка"