І незважаючи на складні проблеми, що виникають на шляху ринкового становлення села, районний центр зайнятості спільно з соціальними партнерами ефективно реалізує головні пріоритети діяльності: захист трудових, соціальних, економічних прав та життєвих інтересів людей, забезпечення конституційного права на працю. Спільним у діяльності районного центру зайнятості і управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, райради стала районна програма зайнятості населення. До її реалізації в районі підходять з позиції суспільного діалогу, учасниками якого є не лише державні структури, роботодавці, а і громадськість. В результаті — у районі з початку року створено 312 нових робочих місць, зареєстровано 92 трудових договори міжфізичними особами-підприємцями та найманими працівниками.
За сприяння служби зайнятості комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення протягом 8 місяців 2009 року отримали 1754 особи з числа незайнятих трудовою діяльністю, що на 4,8% менше, ніж у 2008 році. Статус безробітного мала 1501 особа, що менше минулорічного показника на 2,4%. З початку року за наданням соціальних послуг звернулось 806 незайнятих громадян, що на 17,3% менше, ніж торік.
Станом на 1 вересня 2009 року наобліку в службі зайнятості перебувало 640 осіб, статус безробітного мали 630 осіб, з яких 483 — отримували допомогу по безробіттю (76,6% від чисельності безробітних).
За сприяння служби зайнятості протягом 8 місяців працевлаштовано 511 осіб (менше на 33,3 %).
Одним з напрямів роботи центру зайнятості є організація професійного навчання безробітних на виробництві та підвищення кваліфікації шляхом стажування. Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці протягом 8 місяців проходили підготовку, перепідготовку та підвищували кваліфікацію 137 осіб з числа безробітних. Рівень охоплення професійним навчанням безробітних склав 7.8%, у 2008 — 8,5% до загальної чисельності.
Після закінчення професійного навчання працевлаштовано 136 безробітних, у тому числі 135 — службою зайнятості. Рівень працевлаштування безробітних після закінчення професійного навчання склав 98,6%.
Організація громадських робіт дає можливість окремим категоріям громадян, особливо тим, які знаходяться в стані тривалого безробіття, бажають відновити трудову діяльність після тривалої перерви у роботі, поліпшити матеріальний стан. До участі в громадських роботах центром зайнятості залучено 257 безробітних. Питома вага безробітних, які брали участь в громадських роботах, становила 14,6% проти 19,2% у 2008 р.
В умовах протидії негативним проявам кризових явищ на ринку праці, зметою зняття соціальної напруги, прискорення працевлаштування громадян, які звільняються з підприємств, та безробітних серед пріоритетів в діяльності центру зайнятості є розвиток форм і змісту послуг професійної орієнтації населення, зокрема, учнівської молоді з урахуванням потреб ринку праці. За 8 місяців 2009 року інформаційно-консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням та спрямовані на підвищення інформованості населення про державні соціальні гарантії, можливості працевлаштування та одержання соціальних послуг в період безробіття отримала 1941 особа, з них: 1473 — незайнятого населення; 468 —зайнятого населення, у тому числі —441 учень загальноосвітніх шкіл.
Ринок праці інерційний і його реакція завжди трохи запізнюється щодо динаміки економічних перетворень.
Центр зайнятості тримає на особливому контролі вивільнення працівниківз підприємств району. З початку року чисельність осіб, поданих у списках на вивільнення, склала 43 особи, фактично вивільнених – 36, з нихпередпенсійного віку — 6. Найчисельніше вивільнення спостерігалось в КП„Рембудпобут"— 15 осіб, центрі поштового зв'язку — 6, ЗОШ №1 — З, коледжі МДАУ - 3.
Незахищеними на ринку праці у професійному розрізі виявились представники різних професій, серед яких будівельники, водії, трактористи, листоноші, а також інженер, журналіст, спеціаліст по роботі з молоддю; робітники низькокваліфікованої праці— сторож, прибиральниця.
За даними головного управління статистики чисельність працездатного населення на селі становить 45% від загальної чисельності працездатного населення району. Рівень сільського безробіття -3,4 %, що нижче на 0,35% від міського.
Районний центр зайнятості спільно з управлінням праці та соціального захисту населення щоквартально проводить моніторинг з питаннь зайнятості сільського населення в розрізі сільських рад. Питання безробіття на селі обговорюються на виїзних семінарах із сільськими головами і керівниками господарств.
З метою реалізації заходів сприяння зайнятості сільського населення центр зайнятості з кожною сільською радою розробив перспективну програму дій. Ці програми не просто адаптовані до економічної ситуації в конкретному селі — ними враховано потребу в робочій силі, можливості організації оплачуваних громадських робіт, розвиток підприємництва, виходячи з кваліфікаційно-освітнього рівня кожного сільського безробітного. В результаті заходами активної підтримки було охоплено 75,6% незайнятих жителів села.
Програма спільних заходів органів влади, роботодавців та служби зайнятості з питань надання тимчасової роботи безробітним дала можливість жителям села мати оплачувану роботу (участь у тимчасових оплачуваних громадських роботах) 145 безробітним.
Всього працевлаштовано на вільні та новостворені робочі місця 268 жителів села.
Для підвищення кваліфікації незайнятого населення проходили професійне навчання та підвищували кваліфікацію 98 осіб незайнятого сільського населення. Після проходження професійного навчання працевлаштовано 96 безробітних.
Сучасний стан зайнятості сільського населення вимагає розробки державної програми із створення робочих місць на селі, яка б враховувала особливості кожного регіону та включала систему заходів щодо сприяння поширенню в аграрному секторі сучасних технологій та технічних засобів і машин, реформування земельних відносин на ринкових засадах, стимулювання розвитку підприємництва, спрямування інвестицій на розвиток харчової та переробної промисловості; будівництво оздоровчо-рекреаційних комплексів та туристичних баз, створення у сільській місцевості сприятливих соціальних умов для праці і проживання та збереження природного середовища як фактора привабливості сільського способу життя.
Відповідно до чинного законодавства роботодавці інформують службу зайнятості про потребу у працівниках. З початку року у банку даних районної служби зайнятості налічувалося 540 вакансій, які заявили 109 роботодавців.
Кількість наявних вакансій скоротилась проти тогорічного періоду на 310 одиниць або 36,4 %.
Внаслідок існуючої диспропорції щодо попиту на робочу силу і її пропозицією укомплектовано за направленням служби зайнятості 445 вакансій або 82,4%.
Значною проблемою щодо використання наявних вакансій як реальних робочих місць є низький рівень заробітної плати, що пропонується офіційно.
Серед укомплектованих за направленням служби зайнятості вакансій 45% складали вакансії з розміром запропонованої заробітної плати до прожиткового мінімуму, що суперечить концепції гідної оплати праці для всіх.
Станом на 1 вересня 2009 року кількість актуальних вакансій становила 10 одиниць.
Як наслідок, співвідношення між пропозицією та попитом на вільні та новостворені робочі місця становило 64 особи на одне вільне робоче місце,що свідчить про незадовільну ситуацію на ринку праці.
Відсутність сталого розвитку в економіці сільського господарства, сезонний характер робіт, з одного боку зумовлюють збільшення звернень до служби зайнятості громадян, якіпрацювали в сільськогосподарській галузі, з іншого — неможливість повного задоволення потреби громадян в отриманні роботи через відсутність вакансій в сільськогосподарських підприємствах району.
Пріоритетами в роботі центру зайнятості на період подолання кризових явищ в економіці є питання, над впровадженням яких районний центр зайнятості працює з соціальнимипартнерами:
— підвищення мотивації до праці шукачів роботи на вакантних місцях шляхом проведення системної профорієнтаційної роботи;
— оперативне працевлаштування на вільні робочі місця шляхом якісного підбору претендента на вакансії;
—раціональне тацільове використання коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття; .
— організація професійного навчання безробітних виключно за потребою роботодавців з гарантією працевлаштування;
— сезонний характер роботи сільськогосподарських підприємств, від яких залежить стан ринку праці та і зайнятість населення.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Вперед», № 81 від 29.09.09. Ринок праці Новобужжя"