21 вересня у світі відзначався Міжнародний день миру. Блакитне небо та ясне сонце - вони потрібні найбільше дітям, котрі лише стають на життєву стежину і повинні нею торувати шлях до свого щастя, досягнення мрій. Лише за миру все це стає реальним. Молодь планети завжди заявляє про готовність посвятити себе втіленню в життя давньої мрії людства - побудову безпечного та справедливого світу, мирного, щасливого життя.
Напередодні Дня миру, у неділю, на стадіоні "Юність" у Братському відбулося велике театралізоване свято, у якому взяли участь діти : школярі загальноосвітніх навчальних закладів району, учні ПТУ-17.
Зрання, коли лише пригріло тепле сонечко, з’їхались учасники свята до районного центру, колони вирушили на стадіон, що притулився у красі дубового парку Живковичів.
Дітки гарно одягнені, із транспарантами, надувними кулями, дівчатка угарних бантиках, хлопці - в костюмах, національному вбранні. Всі веселі, гамірні. Свято ж!
Діти пройшли колонами по колу на стадіоні "Юність" Їх тепло вітали вчителі, батьки, друзі, всі глядачі. У колонах крокували під вітальні оплески Братська ЗОШ І ст., Братська ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія смт. Братське, Новокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст., професійно-технічне училище - 17, Новомар’ївська, Григорівська, Сергіївська, Ганнівська школи.
Замайоріли на флагштоках прапори України з мирною символікою - блакитне небо та золотисте поле.
Дітей вийшли привітати голова районної державної адміністрації Л. Г.Московщук, Братський селищний голова Є. І. Краваць, голова ради ветеранів війни та праці Г. М. Мамедов, представник від дітей війни Братського району Полкова О. В. Шановані гості бажали дітям миру та щастя, успіхів у навчанні, досягнення мрій, всього, чого бажають собі діти - наші нащадки, котрим жити умирі та злагоді.
Прекрасне свято пройшло на піднесенні, концертні номери у виконанні школярів проходили ніби в одну мить, наскільки вони підготовлені, вишколені, йшли від талановитих маленьких душ, зігрітих теплим осіннім днем, красою природи, їх прагненням до миру та щастя.
У нашій країні дійсно все робиться для дітей, аби вони навчалися, займалися улюбленими видами спорту, брали участь у різноманітних гуртках, розвивали свій талант.
Добре підготувалися до свята учні Братської гімназії. Вони вийшли на поле стадіону з імпровізованим глобусом із квітів, що символізує світ і мир у ньому.
Водночас проводилася виставка робіт учнів з підручного матеріалу, де були вишиванки, бісероплетіння та інші види мистецтва. Демонструвалися також малюнки, які представили переможці шкільних конкурсів. Голова журі, начальник відділу освіти РДА Н. І. Фоміна, оголосила результати, згідно яких перші місця по малюнках посіли Братська ЗОШ І-ІІІ ст., Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст. та початкова школа Братського.
Значний вклад у підготовку та проведення свята зробили відділ сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, відділ культури та туризму РДА, Будинок творчостішколярів та юнацтва.
На завершення святкового дійства учні шкіл, педагоги, гості утворили коло,взявшись за руки по всьому периметру стадіону. Солістка ВІА „Промінь" Олена Буберенко виконала пісню „Аист на крыше". І в цей же час у небо злетіли білі голуби - символ миру.
Як дарунок для всіх діток - морозиво від селищної ради.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета "Перемога", № 63 від 26 вересня 2009 року. За небо прозоре і чисте"