![Дівчинки з презервативами це добре, але не зовсім «те»](http://val.ua/images/stories/news/201056/2/091017_vona-pr.jpg)
Олег Шеремет та Станіслав Віхров на задвірках відкритої наради у міськраді – виглядає дещо незвично, але тільки не у день нагородження переможців конкурсу «Влада в руках громади».
У залі засідань виконкому ключові місця за столом зайняла молодь. Дарма, що всього лише на дві години і що для більшості з них перемога не означає будь-яких владних перспектив у майбутньому.Верховенство справедливостіНа головному ж місці, у мерському кріслі, сиділа вона. Вона працювала. Вже декілька хвилин вона працювала чернігівським міським головою, хоча й молодіжним, і проводила відкриту робочу нараду, прислухаючись до доповідей своїх тимчасових підлеглих. А можливо, тільки робила вигляд, що прислухається, а сама нервово очікувала часу, коли нададуть слово їй.Найбільш ймовірно, що для тих її підлеглих (переможців конкурсу) це тільки тимчасовий короткий спалах популярності й затребуваності, але тільки не для неї. Не дарма ж її посадили у це крісло.- Це верховенство і справедливості, і права, і демократії, - висловився відносно проведення конкурсу і його результатів секретар міськради, який у той час займав проміжну позицію між екс-секретарем та майбутнім секретарем, Олег Шеремет. Йому видніше.Змінник та одночасно попередник Олега Семеновича Ілля Бессчетніков, що у свої 23 роки вже не тільки магістр державного управління, але й президент молодіжної громадської організації "Болонський клуб", сидів ліворуч Неї та наголошував на необхідності у Чернігові системи «Рада».- Всі тут присутні є професіоналами, але треба раз і назавжди зняти питання щодо підрахунку голосів.Відсутній - не значить хворийПраворуч Неї стояв вільний стілець, який нудьгував без молодіжного першого заступника міського голови.- Він захворів, - пояснили його відсутність пресі, - але, можливо, з’явиться під кінець заходу.І він, Антон Приходько, дійсно з’явився. Вже після нагородження. І на хворого був зовсім не схожим.- Мені ніхто не телефонував і не запрошував, - пояснив свою відсутність Антон. – Я навіть не знав, що є переможцем.Виявляться, що навіть професіонали, від яких аж стіни тріщать у міськраді, не в змозі запам’ятати всіх переможців та повідомити їм про це. От якби це доручили Тарасу Вознюку з «Громадської думки», то він би точно нічого не забув.Чиновницьке мисленняПан Вознюк, здавалося, невидимо керував усім, що проходило у залі засідань виконкому з 11 до 13 години, як автор сценарію та режисер. Складалося враження, що саме він є переможцем, причому не у якійсь одній номінації, а у всіх зразу. Він навіть читав думки секретаря міськради Шеремета, відповідаючи на питання тому адресовані.- Олеже Семеновичу, чому чернігівці не вірять місцевій владі?- А ви порівняйте спочатку рейтинги Ющенка і Соколова, - відрізав Вознюк поки Олег Семенович збирався з думками.- За рахунок батьків та спонсорів, - пояснила можливість фінансування побудови нового дитячого садка молодіжна голова Новозаводської райради Вероніка Рибак своєму старшому колезі, що обіймає цю ж посаду до та після неї.- Ідея, в принципі, нормальна, - відповів він, підтримуючи, мабуть, чиновницький хід думок дівчини.Більшість виступів молоді була пронизана лестощами та піаром нинішніх володарів кабінетів на Магістрацькій 7. Не відставала від колег і Тетяна Волковницька, мол. заступник мера із гуманітарних питань. Ось лише деякі її вислови.- У нас низька культура молоді, хоча влада проводить дуже багато роботи … у Чернігові на дуже високому рівні пропаганда здорового способу життя … реклама з дівчинками у коротеньких спідничках та з презервативами, які говорять займайся самі знаєте чим це добре, але не зовсім те …Слова про дівчинок з презервативами спровокували посмішку на ЇЇ обличчі. Їй це здалося смішним, як і раднику міського голови Ірині Синельник, яка тихенько реготала.У резерві у влади- Я дещо нервую, тому буду говорити російською, - почав доповідь мол. заступник міського голови з питань архітектури та будівництва Віталій Пашинчук. Хто ж не рознервується, знаходячись поруч такої потужно-фінансової посади. Дарма, що молодіжної.- Закінчуйте навчання з відмінними оцінками, - зауважив заступник міського голови Станіслав Віхров, - і ми вас приймемо. У резерв.- Хочу вам подякувати, - звернувся до присутніх чиновників Олександр Олійник, мол. заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства; - що ви зберегли галузь у такому гарному стані.«Ну й жартівник», - подумалось. Але на обличчі доповідача й тіні посмішки. Цей хлопець далеко піде, якщо продовжить сипати такими речами.- Я розумію нинішню вашу ситуація з грошима, - не заспокоювався мінісекретар, - але «Рада» є дійсно необхідною.- Яка «Рада» з нашими депутатами, - не погоджувалися старші колеги, - будуть бігати кнопки за всіх зажимати.Загальні назвиВже майже всі переможці висловили свої думки і, можливо, планували святкування своїх перемог після урочистостей, як дійшла черга і до Неї.- Слово надається, - більш голосно та підкреслено урочисто почала представлення Ірина Соломаха, - переможниці у номінації міський голова Анні Романовій.Вона випрямилася у мерському кріслі, підладнала більш зручно для себе папірці, що лежали перед очима і почала. Почала, звичайно ж, з піару своєї організації, який плавно перетік у перелік проблем різних районів міста.- На Масанах немає дитячих майданчиків, хоча проектами вони передбачалися …Шерстянка – алкоголізація населення…Бобровиця, Лісковиця – точки…Багато проблем пані Анна назвала і навіть винних у їх виникненні. Всі вони ховаються під загальною назвою «депутати», а от за табличкою «міська влада» або «мер» пані Романова жодного з них (винуватців) не побачила. Чи навмисне не хоче бачити.- Я мушу йти, - перервав монолог пані «Громадської думки» Станіслав Віхров, - але все підтримую.Неконтрольована переможницяСлід зауважити, що пані Соломаха, що вела захід, жодного разу не зауважила Анні Романовій щодо ліміту часу, якій у попередніх ораторів обмежувався двома хвилинами. Майже ніхто в нього не вкладався, але їх намагалася зупинити ведуча, а от мінімера вона не чіпала, тому остання могла говорити скільки завгодно.Далі було нагородження всіх учасників конкурсу сертифікатами та прес-конференція.- Грошей у міськраді не заробиш, - поділився досвідом заступник мера з ЖКГ Олександр Олійник, - я тут вже раніше працював.- А чому ж стільки бажаючих зайняти владні кабінети?- Ви що, чергу під міськрадою бачите, - втрутилася Ірина Соломаха.- Моя перемога у конкурсі, - говорить відверто Анна Романова, - ніяк не пов’язана із фірмою «ВЕНА».- У нас тут все демократично, - підвів риску під дійством Олег Шеремет.- А чому ж тоді усіх журналістів із зали повиганяли, коли вас секретарем обирали? – спитав «на коня» Олександр Ломако. За Олега Семеновича знову виступив Тарас Вознюк...
Источник: Чернігівська загальнополітична газета "Високий вал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Дівчинки з презервативами це добре, але не зовсім «те»"