Шановні працівники харчової промисловості!
Прийміть щирі вітання з нагоди
професійного свята!
Значення харчової промисловості важко переоцінити, адже з півмільйона мешканців нашого міста кожен є споживачем вашої продукції. Саме вашими руками вирішується одне з найбільш насущних завдань - забезпечення населення продуктами. Ваша невтомна робота є вагомим внеском у розвиток економіки міста, забезпечення продовольчої безпеки і підвищення рівня життя миколаївців. А успішне об'єднання сучасних технологій і українських традицій виробництва смачної продукції задовольняє найвибагливіші смаки споживачів.
Надзвичайно приємно, що у цей святковий день ми можемо з гордістю говорити про вагомі здобутки та досягнення представників харчової промисловості міста.
Трудові колективи підприємств докладають значних зусиль для успішного виконання покладених на них завдань, продовжують курс на стабілізацію та збільшення виробництва продовольчих товарів, наполегливо працюють над розширенням асортименту, поліпшенням якості і зовнішнього оформлення продукції. Фахівці харчової галузі розвивають економіку Миколаєва, впевнено завойовують міжнародний авторитет. Ми пишаємося підприємствами, продукція яких відома далеко за межами не тільки міста та області, а користується заслуженим попитом в інших країнах.
Продукція миколаївських підприємств неодноразово відзначалася нагородами на найбільш престижних конкурсах і фестивалях. Цього року переможцями міжнародних та всеукраїнських виставок стали продукція МВ «САН Інбев Україна», ВАТ «Миколаївхліб», ППФ «Шисхол».
Кожен миколаєвець поважає продукцію таких виробників як АТ «Лакталіс Україна», ТОВ «Коровай», ПП Черкаського С.В., торгової марки «Галицькі хліба» ТОВ «Лакомка», ТОВ «Альпі Україна», ТОВ «Сластьона», ПП Галицького С.Д., ПП Цегельного В.Л., ППК «Золотой теленок», ПП Малицького В.І., ТОВ «СВЛ – Миколаїв», ПП Шкуринського О.М., ПП Масловського Ю.В., ПП Бєглова О.Ю.
Міська влада і надалі буде підтримувати ініціативи підприємств харчової промисловості з тим, щоб створити необхідні умови для їх ефективної роботи на благо міста.
Дорогі друзі! Бажаємо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів. Нехай доля подарує вам і вашим родинам здоров’я, щастя, мир і добробут. Успіхів вам і впевненості у завтрашньому дні! Зі святом!
Миколаївський міський
голова В.Д. Чайка.
Секретар міської ради
В.І. Коренюгін.
Заступник міського голови з питань торгівлі, підприємництва та легкої промисловості
О.Ж. Женжеруха.
Шановні працівники харчової промисловості!
Щиро вітаємо вас з професійним святом!
Трудові колективи галузі роблять вагомий внесок у розвиток економіки нашої області. Продовольчі товари під українськими торговими марками задовольняють найвибагливіші смаки споживачів, зростає їх конкурентоспроможність і на світовому ринку.
Важливо відзначити те, що ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.
Переконані, що харчова промисловість Миколаївщини має великий потенціал і спроможна задовольняти потреби населення у високоякісних та доступних за ціною продовольчих товарах.
Щиро дякуємо вам за плідну працю!
Міцного здоров’я, щастя і благополуччя вам і вашим родинам.
Голова
облдержадміністрації
О.М. Гаркуша.
Голова обласної ради
Т.В. Демченко.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Зі святом!"