Порядок денний чергової наради у голови райдержадміністрації був насиченим. А перед розглядом запланованих питань перший заступник, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації І. С. Вовчок вручив Грамоту райдержадміністрації директору Новоодеської ЗОШ № 1 Р. В. Опанасенко за активну участь у патріотичному вихованні молоді та з нагоди 20-річчя Народного Руху України, членом якого вона стала у перші місяці його діяльності.
За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізкультури і спорту у Миколаївській області Грамотою облдержадміністрації нагороджено директора ДЮСШ з важкої атлетики А. І. Співака. А начальник відділу освіти райдержадміністрації О. О. Зайцев за вагомий особистий внесок у справу розвитку фізичної культури та спорту серед учнівської молоді відзначений Грамотою комітету з фізкультури і спорту управління освіти і науки облдержадміністрації. Такої ж відзнаки удостоєний і директор ДЮСШ з легкої атлетики В. В. Шамін. А ще йому вручено Грамоту комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
У нараді взяли участь сільські голови, керівники управлінь райдержадміністрації та районних служб. Зважаючи на те, що ми – на порозі осінньо-зимового періоду, І. С. Вовчок зосередив їхню увагу на проблемах, які належить вирішити у ході підготовки до нього. Зокрема, подбати про якісну теплоізоляцію, стан газових котлів, автоматики на них, про одержання дозволів на опалення, актів на димоходи об’єктами соцкультпобуту.
Багатьом керівникам установ слід краще турбуватися про економію енергоносіїв, запровадивши щоденний контроль за цим.
Всі ми хочемо жити в чистоті й красі. Але добитися цього можемо тільки самі у територіальних громадах. Насамперед, взятися за те, щоб замість амброзії, яка заполонила поля та населені пункти району і від якої страждають сьогодні й діти, і дорослі, маючи різні алергічні захворювання, біля кожного закладу, установи, житлових будинків росли дерева, кущі та квіти. Скажімо, петунія, чорнобривці чудово приживаються унашій засушливій зоні, наголосив Іван Степанович. А як вони прикрасять вулиці, зрештою – й життя людей! А ще плюс їхня фантазія, адже у нас вдосталь необхідного природного матеріалу, який можна використати при упорядкуванні сіл, і кожне матиме своє привабливе обличчя.
І звичайно ж, слід забезпечити належний санітарний стан населених пунктів.
Привернув увагу присутніх І. С. Вовчок і до ставлення до ветеранів війни та праці, одиноких стареньких та відзначення Дня партизанської слави, Дня людей похилого віку.
Говорячи про передплатну кампанію на періодичні видання, він зауважив, що про події, зокрема в районі, люди можуть дізнатися тільки з газети «Промінь». Тому, в першу чергу сільським головам, керівникам слід провести роботу на місцях, аби видання надходило в якомога більше будинків жителів Новоодещини.
Багато проблем маємо з водопостачання. Про стан його та отримання дозволів, ліцензій на користування підземними водами говорив на нараді начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації О. О. Бондар. Він також проаналізував хід підготовки закладів охорони здоров’я, освіти, культури району до роботи в осінньо-зимовий період.
Важлива пора нині у сільгосптоваровиробників: з 15 вересня настали оптимальні строки посіву озимих культур. Району належить посіяти їх на 57 тис. га. Заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації П. М. Погребняк довів до відома сільських голів прогнозовані площі, на яких має розміститися озимий клин.
Про підсумки виконання районного бюджету за 8 місяців 2009-го і перспективи завершення бюджетного року йшлося у виступі начальника фінансового управління райдержадміністрації С. М. Васильєва.
65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні – то важлива подія у житті всього народу, і відзначити її слід гідно в кожному, бодай найменшому населеному пункті. На цьому й наголошувала завідуюча сектора організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Г. Г. Лунгол, котра ознайомила присутніх із додатковими заходами, які належить виконати в ході підготовки до цієї дати. Значно доповнила її в цьому питанні голова районної ради ветеранів О. І. Байбарак.
На Новоодещині обговорюється проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України». При сільських радах працюють інформаційні групи, яким і належить, як зазначила Г. Г. Лунгол, вести роз’яснювальну роботу серед населення щодо змін, запропонованих у проекті, і ще раз коротко розповіла про них.
Головний спеціаліст сектора контролю райдержадміністрації В. С. Шитова проаналізувала стан виконавської дисципліни у виконкомах міської та сільських рад, відділах, управліннях і структурних підрозділах райдержадміністрації за вісім місяців 2009 року.
З якого би питання не велася розмова на нараді, все зводилося до того, щоб за словом було діло.
В. Рідванська
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета «Промінь», № 76 від 19.09.09. Щоб за словом було діло"