В неділю, 4 жовтня, в Україні відзначатимуть День працівників освіти. Освітяни Прикарпаття уже розпочали підготовку до свого професійного свята. 30 вересня в приміщенні обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.І.Франка для педагогічних працівників відбувся святковий концерт, а кращі представники освітянської галузі були нагороджені відзнаками обласної влади.
У фойє театру була розгорнута виставка науково-методичної літератури та обласна виставка квітів, на якій були представлені композиції, виготовлені руками прикарпатських педагогів. За словами авторів робіт кожен вчитель має в собі задатки творчої особистості. Творити композиції з квітів - це щось на зразок хоббі, котре сприяє їх самореалізації.
Розпочались урочистості із вітального слова начальника управління освіти та науки ОДА Зінаїди Болюк, яка розповіла в ньому про здобутки галузі за останній період. «Сьогодні навчальний заклад – це база, в якій людина знаходить друзів, спілкування, пізнає істини добра, віри, надії. Вони мають не лише дати знання, а й пробуджувати жагу до знань, самореалізації особистості, заохочувати до навчання, формувати інтелект. Від вчительської та викладацької праці залежить майбутнє української нації. На цьому святі будуть пошановані ті, хто найбільше заслуговує подяки за свою наполегливу працю», - зазначила головний освітянин області.
Голова облдержадміністрації Микола Палійчук та голова обласної ради Ігор Олійник вручили кращим працівникам освіти заслужені нагороди. Найвищу в області педагогічну премію імені Мирослава Стельмаховича отримали директор Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України Надія Дерев’янко, директор вищого професійного училища №21 м.Івано-Франківська Василь Микитюк, завідувач відділу суспільних дисциплін лабораторії суспільно-філологічних дисциплін Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Валерій Островський. За високий професіоналізм в роботі, значний особистий внесок у розвиток освіти на Прикарпатті педагогічні працівники також були нагороджені й спільними грамотами голів облдержадміністрації та обласної ради та іншими нагородами.
Вітаючи педагогічних працівників голова облдержадміністрації Микола Палійчук, насамперед, зазначив, що звертається до них не як чиновник, а як батько дітей, двоє з яких уже навчаються в школі. «Від Вашої праці у значній мірі залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, але й те, які духовні та культурні цінності будуть успадковані майбутніми поколіннями. Українське суспільство довірило Вам саме цінне - наших дітей та молодь. Я хочу подякувати всім Вам за ту колосальну роботу, яку Ви робите навчаючи наших дітей, виховуючи наступні покоління. Сьогодні саме завдяки вашій роботі освіта Прикарпаття знаходиться на належному рівні… Ми й надалі будемо робити все необхідне, щоб кожен вчитель відчував, що влада про нього дбає»,- сказав голова ОДА.
Микола Палійчук повідомив журналістам, що його задовольняють ті заходи, які зараз здійснюються в освітній галузі Прикарпаття. «Ми робимо навіть більше ніж планували. Зокрема, відкриваємо при школах спортивні майданчики, за останні два роки на потреби підвозу учнів та вчителів закупили більше півсотні автобусів, реалізовуємо й інші проекти.» Також голова облдержадміністрації запевнив, що опалювальний сезон в навчальних закладах області розпочнеться вчасно.
У четвер та п’ятницю святкові заходи з нагоди Дня працівника освіти проходитимуть у районах області.
Источник: Івано-Франківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Розпочалися святкування, приурочені до Дня працівника освіти"