Запевнення щодо цього висловив заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В.Шкварилюк на засіданні обласної координаційної ради з реалізації проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, що пройшло сьогодні, 24 вересня, в приміщенні облдержадміністрації. Він наголосив, що з боку обласних та районних органів влади завжди буде підтримка реалізації Проекту, а також підтвердив намір пошуку можливостей для подальшої співпраці, в тому числі, і шляхом спільного планування діяльності для вирішення проблем.
На координаційній раді було оголошено новий конкурс на впровадження додаткових 16 мікропроектів для районів, постраждалих від повені в липні 2008р. Конкурс поширюється серед основних районів - учасників проекту та буде тривати до 2 жовтня 2009р. Участь у конкурсі можуть взяти міські/селищні/сільські ради в яких населення не перевищує 10 000 осіб. Відбір 16 міських/селищних/сільських рад відбудеться 9 жовтня 2009р. за участі представників Івано-Франківської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та районних рад, а також представників проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
На завершення зустрічі було підписано угоди про партнерство. Бажання співпрацювати з проектом виявили жителі с. Сливки і Грабів Рожнятівського району, де планується провести реконструкцію вуличного освітлення, а також громади с. Залуква та с.Бринь Галицького району, які впроваджуватимуть енергозберігаючі заходи в дитсадках; а громада м.Галич Галицького району здійснюватиме реконструкцію системи каналізації в дитячому садочку. Загальна вартість даних мікропроектів складає 767151 грн., з них внесок СВА- 367008грн., внесок районної влади - 309520 грн., внесок громади - 55223 грн., а також внесок приватного сектору – 35400 грн.
В засіданні ради брав участь також начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій облдержадміністрації, голова ради В.Семків.
Довідка. Обласна координаційна рада з реалізації проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, створена розпорядженням голови облдержадміністрації №246 від 8 травня 2009 року.
Загалом по Івано-франківській області Проектом СВА підтримується 40 організацій громад, які бажають підвищити рівень життя в сільських, селищних та міських громадах шляхом комплексного відновлення, ефективного використання та системного управління базовими об’єктами місцевої інфраструктури. 40 проектних заявок були схвалені і зараз знаходяться у стадії виконання. З усіма 40 громадами уже підписано Угоди про партнерство з проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На даний момент 7 громадочікують поступлення перших траншів, 16 громад вже одержали перші траншіта17 громад – отримали другі транші. Ці проекти допоможуть громадам вирішити проблеми охорони здоров'я, енергозбереження та навколишнього середовища.Загальна вартість 40 мікропроектів складає 5,2 млн.грн., з яких СВА фінансує –2,6 млн.грн., районна влада –2,1 млн. грн. та громада самотужки робить внесок – 500 тис. грн.
За докладнішою інформацією про хід реалізації проекту в Івано-Франківській області, будь ласка, звертайтесь:
у м. Івано-Франківську: Олеся Хомин та Леся Попелюх, координатори Івано-Франківського обласного ресурсного центру громад Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тел. (8 050) 416 3726; E-mail: lesya.khomyn@undp.org.ua та lesya.popelyukh@undp.org.uaабо у центральному офісі Проекту: Ганна Яцюк, спеціаліст з моніторингу та зв’язків з громадськістю Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тел./ факс: (+380 44) 280 36 18, 280 43 58; E-mail: ganna.yatsyuk@undp.org.ua.
Источник: Івано-Франківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Обласна влада й надалі сприятиме ініціативі громад"