Подробно
Спортивна площадка для дітей від депутата-регіонала. ФОТОрепортажУкраина, Чернигов и область | Местные новости | 19-09-2009 | Чернігівский монітор > Вести от этого источника
![]() Цікаво, що саме сьогодні Анатолій Миколайович святкує свій день народження. Але іменинник сам зробив чернігівським дітлахам гарний подарунок. Виступаючи перед присутніми, Анатолій Роговий, нагадав, що рівно рік тому діти, що мешкають в цих дворах, попросили його зробити спортивну площадку. І він виконав свою обіцянку. І цього разу він запевнив, що це не остаточний варіант, і через деякий час поряд з’являться ще і спортивні тренажери та знаряди, "щоб діти росли здоровими та спортивними". Від міської влади з відкриттям площадки присутніх привітали секретар міської ради Олег Шеремет та голова фракції Партії регіонів у міський раді Володимир Вінниченко. А після урочистостей розпочалися спортивні змагання серед дітлахів. Источник: Чернігівский монітор | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧернигов![]() |
Добавить комментарий к новости "Спортивна площадка для дітей від депутата-регіонала. ФОТОрепортаж"