Зважаючи на загострення політичної ситуації в державі, обумовлене наближенням президентських виборів та виборів міських, селищних і сільских голів, міський голова М.Б. Топчий 18 серпня скликав політичну раду. Традиційну активність, а значить – і стурбованість справами територіальної громади, проявлили представники Компартії України, Партії регіонів, Партії зелених та Української народної партії. Саме ці члени політради першими відгукнулиись на запрошення міського голови та взяли участь в засіданні «круглого столу». Насамкінець зустрічі до них приєднався і представник ВО «Батьківщина».
Спираючись на те, що основним завданням політради є широке та всебічне інформування городян про заходи, що проводяться міською владою в напрямку реалізації економічних та соціальних програм, міський голова М.Б. Топчий розмову розпочав з виконання міського бюджету. Микола Борисович наголосив, що прозорість у використанні бюджетних коштів є запорукою довіри територіальної громади обраній владі.
Міський голова повідомив, що в першому півріччі поточного року міський бюджет виконаний на 99,5%. Недовиконання в сумі близько 300 тис. грн. зумовлено зменшенням виплат військовослужбовцям, відрахування з яких надходять і до міського бюджету. Він також зауважив, що такий стан виконання бюджету – дуже непоганий показник по області.
Микола Борисович відзначив, що основним джерелом наповнення міського бюджету є раціональне використання земель міста. Саме завдяки вдало проведеним торгам з продажу права орендиземельних ділянок місту вдалось цьогоріч реалізувати довготривалі плани щодо реконструкції та ремонту міських доріг, покращити матріальний стан закладів освіти, реалізувати інші соціально-економічні програми.
Попереджуючи запитання від представників політичної громадськсті щодо стану водопостачання, міський голова повідомив, що останнім часом в місті відремонтовані та піключені до водопровідної мережі 13-та та 16-та свердловини, замінена частина труб, що забезпечує роботу накопичувальної ємності. Все це здійснено за рахунок міського бюджету. Однак, глобальні заходи з покращення стану водопостачання місто самотужки профінансувати не спроможне, тому влада звернулась по допомогу до держави. Микола Борисович висловив щире сподівання, що співпраця з Кабміном цьогоріч дасть позитивні результати, на відміну від року попереднього.
Говорячи про міське комунальне господарство, мер зауважив, що закидативладі звинувачення в бездієвості по покращенню санітарного стану міста моральне право мають лише ті городяни, які утримують свою приватну власність в належному естетичному стані. Він звернувся до присутніх з проханням провести серед членів своїх партій роз'яснювальну роботу щодо необхідності виконання вимог комунальних служб. «Країна починається з власного подвір’я, а чистота міста – з чистоти власного помешкання», - зазначив міський голова.
Повернувшись до теми виборів, Микола Борисович надав слово начальнику відділу ведення державного реєстру виборців В.Т. Степанову. Доповідаючи про роботу, здійснену відділом, Віталій Тарасович наголосив, що перевіркою особистих даних, внесених до реєстру, опікуються лише люди середнього та похилого віку, молодь же не виявляє особистої зацікавленості в правильності викладення їх персональних даних. Міський голова закликав присутніх провести відповідну роботу серед населення з метою активізації процесу перевірки городянами своїх даних в реєстрі, аби на день виборів уникнути суперечливих ситуацій з виправленням або не включенням даних до списку виборців. Здійснити перевірку можна в кабінеті №26 на другому поверсі адмінбудівлі.
Насамкінець Микола Борисович вкотре звернувся до представників політичних партій з проханням проводити свою політичну діяльінсть коректно та толерантно по відношенню до своїх опонентів. «Вибори проходять, а ми залишаємось. Головне, щоб ми завжди могли відверто дивитись один одному в очі», - підсумував міський голова.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета "Очаків", серпень 2009 року. Політичні партії запросив міський голова"