![Керівництво області продовжує підтримувати гвіздецьку школу-інтернат](http://www.if.gov.ua//images/news/2009/09/180920091.jpg)
Спеціалізована школа-інтернат у селищі Гвіздець Коломийського району отримала до початку нового навчального року сучасний спортивний майданчик. У травні 2009 року, під час благодійного аукціону, на якому реалізовувалися вироби учнів даної школи, дирекція школи звернулась до керівництва облдержадміністрації з проханням щодо обладнання в навчальному закладі спортивної площадки.
За словами директора школи Надії Вахняк, усі кошти, виручені на благодійному аукціоні, було витрачено на потреби закладу освіти. Найбільше коштів затрачено на облаштування спортивного майданчика, за 18 тисяч гривень придбали електричну гончарну піч. До речі, слід відмітити, що гончарні вироби вихованців школи користувались на благодійному аукціоні в травні найбільшим попитом, саме з їх продажу було зібрано левову частку коштів. Також керівництво школи придбало електричні швейні машинки, оберлог для кравецької справи.
«Зараз завдяки допомозі облдержадміністрації, яка організувала такий благодійний аукціон, наша школа практично укомплектована всім необхідним приладдям для здійснення навчального процесу. Микола Палійчук дав гарний приклад і ми тепер активно працюємо, щоб в наступному році провести ще аукціони»,- зазначила Надія Вахняк. Директор звернулася до голови облдержадміністрації з проханням допомогти з благоустроєм території навчального закладу.
На відкриття спортивного майданчика 17 вересня завітав голова обласної державної адміністрації Микола Палійчук. Він нагадав, що в травні педагогічний та учнівський колектив попросили його допомогти із встановленням спортивної площадки: «Ми знайшли сто тисяч гривень благодійних коштів, котрі й були потрачені на облаштування міні-футбольного поля із штучним покриттям. Вважаю, що рішення про встановлення майданчика у школі було правильним, адже він буде служити учням школи мінімум десять років. Займаючись на ньому, діти будуть з користю проводити вільний час, покращуючи своє здоров’я». Також Микола Палійчук спростував думку, що в кризу важче працювати над подібними благодійними проектами: «Чим більше ми працюємо і робимо добрих справ, тим більше люди йдуть на співпрацю: "Коли ми звертаємось до благодійників, щоб допомогли дітям, школам, лікарням і чесно показуємо, на що вона йдуть їх кошти, то з боку бізнесменів з'являється розуміння, що потрібно допомагати. Що стосується кризи, то якщо сидіти й плакати, нічого не робити - бо ж криза, тоді треба писати заяву і йти з посади. Не треба шукати причини – треба просто працювати».
Для довідки: У Гвіздецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті навчається 130 дітей з шести районів області (Коломийський, Снятинський, Косівський, Городенківський, Тлумацький, Тисменицький). Заклад дає вихованцям спеціальну освіту та адаптацію через допрофільну підготовку. В інтернаті навчають гончарної, столярної, швейної, шевської, сільськогосподарської справи. Після закінчення школи-інтернату учні мають змогу продовжити вчитися у професійно-технічних навчальних закладах.
За останні два роки значно покращено матеріально-технічну базу школи-інтернату. На облаштування внутрішніх санвузлів, душових, капітальний ремонт фасаду, заміну обладнання в харчоблоці та інші роботи з обласного бюджету виділено 1 млн. 420 тис.грн.
Источник: Івано-Франківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Керівництво області продовжує підтримувати гвіздецьку школу-інтернат"