Подробно
Гостей «Євро-2012» мостищани хочуть здивувати унікальною горіховою алеєю біля автотраси «Львів–Шегині»Украина, Львов и область | Местные новости | 18-09-2009 17:00 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
Мешканець села Ніговичів Мостиського району Львівської області Петро Писко виростив унікальний горіховий сад із власноруч посаджених близько 300 дерев. Цей приклад навів мостищан на думку засадити горіхами придорожню смугу, повз міжнародної автотраси Львів–Шегині, між Гостинцевим та Мостиськами. Мовляв, до «Євро-2012». Про це повідомив сьогодні, 18 вересня, власкор ЗІКу. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов![]() |
Добавить комментарий к новости "Гостей «Євро-2012» мостищани хочуть здивувати унікальною горіховою алеєю біля автотраси «Львів–Шегині»"