Після хліба найважливіше для народу - школа.
Ж. Дантон
Вересень... На дворі терпко пахне осінню. Але сонце все ще розливає над землею надзвичайну благодать, лоскочучи променями останні спалахи айстр, жоржин та чорнобривців, в яких потонула велична споруда - наша п'ятдесят шоста школа. Виблискує триповерхова красуня великими вікнами, манить просторими класами, скликає малиновим дзвоном школярів. І вони, веселі та життєрадісні, стікаються гомінкими струмочками до її порогу з різних куточків Миколаєва, щоб впевнено крокувати країною знань, відчути тепло і підтримку вчителів, зустріти привітні посмішки друзів - однокласників. А ще - щоб здобути впевненість у своїх силах, розкрити свої здібності і таланти, пишатися тим, що навчаються в одній з найкращих шкіл міста, яка в минулому році святкувала свій 20-літній ювілей.
Так, в учнів та випускників Миколаївської школи № 56 є всі підстави пишатися нею: обладнані навчальні кабінети, спортзал, майстерні, студія хореографії «Овація», одна з найкращих в місті шкільна бібліотека, в якій зібрані унікальні видання, гостинна їдальня, в котрій можна почастуватися смачними обідами. Школа обладнана сучасними технічними засобами навчання, створений комп'ютерний клас, працюють цікаві гуртки. Але не тільки матеріально - технічною базою славиться п'ятдесят шоста школа. Найвизначніший її здобуток - уважне та дбайливе ставлення адміністрації та вчителів школи до батьків і дітей, постійна турбота про їх здоров'я, духовний та моральний розвиток. У важку хвилину діти, батьки та вчителі завжди можуть звернутися до шкільного психолога, який розрадить і підтримає. А ще Миколаївська школа № 56 - це згуртований колектив висококваліфікованих учителів - майстрів своєї справи. З 1996 р. школа успішно впроваджує модульну організацію навчання. Не дивно, що кожного року учні школи є учасниками й призерами міських, обласних олімпіад та конкурсів, створюють цікаві проекти, а 70% випускників щорічно поповнюють ряди студентства, здобувають гідні професії і з великою вдячністю згадують щирих серцем своїх наставників, свою альма-матер, що відкрила дорогу в життя, і, звичайно ж, директора школи - Ольгу Миколаївну Мазур. «Відмінник освіти України», ветеран праці, лауреат конкурсу «100 кращих керівників шкіл України» - вона з дня заснування закладу незмінно стоїть біля її керма. Ольга Миколаївна створила і примножує найкращі традиції школи. Наш директор завжди сповнена ентузіазму та ідей. Саме з її ініціативи були створені емблема та гімн школи, чарівна мелодія якого лунає на всіх урочистостях, і вже кілька поколінь учнів і випускників школи № 56 м. Миколаєва з гордістю повторюють: “Ми прийшли в цей світлий дім, будемо учитись”...
«Я вважаю, що школа № 56 - це школа нашої сім'ї, - зазначає випускник нашої школи, нині батько учениці-першокласниці. - Не так давно я залишив школу, вступивши в нове доросле життя, як знову опинився в рідних стінах... Мою руку міцно стискала крихітна долонька доньки, тепер вона дивиться широко розплющеними очима на цю величну будівлю, в якій минула третина мого життя. Вона заходила до вестибюлю, озираючись, а у мене на серці спокійно, безпечно. Я знаю, куди я віддаю найдорожчу людину в моєму житті, я впевнений, що вона в надійних руках, що тут вона отримає не лише розумову базу, а й високий духовний та моральний розвиток».
І це дійсно так. Адже вчитель - це майстер життя. Основне його завдання - навчити дітей жити, бути людьми на землі. Щирість, доброзичливість, повага до людей, готовність допомогти їм - це ті риси, які допомагають вчителям Миколаївської школи №56 знаходити шлях до серця кожного учня, дають змогу заглянути у внутрішній світ дитини. Тут працюють учителі, які віддають дітям частинку свого тепла і любові, навчають бути чесними, справедливими, людяними. І учні справді є такими. Тому ті батьки, які бажають своїм дітям міцних знань, здоров'я, безпеки, віддають їх у школу № 56.
Я вдячна, що доля мене теж привела в цей світлий дім. Декілька років була головою ради школи, пліч-о-пліч з адміністрацією, педагогами, батьками учнів дбала про школу: займалась озелененням, благоустроєм приміщень, відвідувала сім'ї, допомагала вчителям порадами і власним досвідом, бо за плечима більше 50 років педагогічного стажу. Мене не обійшли нагороди: «Відмінник освіти України», ветеран праці, нагороджена медаллю А.Макаренка, величезна купа грамот та відзнак.
Але зараз мова про школу № 56. Які чудові вихованці, які чуйні батьки! Саме вони прийшли на допомогу мені в скрутну годину, коли зі мною трапилась біда. Це Віталій Ісаєв та його мати Оксана Анатоліївна, Тіпсін Віталій Вікторович і Людмила Вікторівна, Салікова Лариса Володимирівна та її син Павло. Я дуже вдячна цим людям, вони підтримали мене, піклуються щоденно про мене і досі.
Велика подяка директору та педагогам школи за підтримку, а найголовніше за те, що вони виховують справжніх людей, які не байдужі до оточуючих.
Ольга Іванівна
Аністратова.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Наша школа - наша семья"