![Дорогі миколаївці, шановні гості міста! Сердечно вітаємо вас з Днем міста!](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1252681058.jpg)
Миколаїв відзначає 220-ту річницю свого заснування. Це наше спільне свято, бо у нас з вами є любов, яка об’єднує всіх без винятку – любов до нашого прекрасного міста.
Миколаїв – багатогранний. У міській інфраструктурі органічно поєднуються всі сфери сучасного життя, і практично в кожній галузі є визнані українські та світові лідери. Потужні промислові підприємства і порти, видатні наукові досягнення, розвиток малого і середнього бізнесу, спортивні успіхи та яскраві зірки на культурному небосхилі – сьогодні нам є чим пишатися.
Незважаючи на світові економічні негаразди, в місті стабільно наповнюється бюджет. Продовжується будівництво житла: вже готові прийняти своїх мешканців нові багатоповерхові будинки. У новому приміщенні працює міський архів. Відкриваються дитячі садки, триває повномасштабна реконструкція міського стадіону. Багато зроблено для того, щоб Миколаїв і зовні виглядав як справжнє європейське місто: оновлюються старовинні будівлі, ремонтуються дороги й пішохідні тротуари.
220 років історії – це епоха невтомної, самовідданої праці. В день народження рідного Миколаєва ми віддаємо данину пошани нашим дідам і батькам, чиїми руками збудовано рідне місто. Ми прийняли його, щоб зробити Миколаїв ще красивішим і багатшим. Багато що нам ще треба зробити. Але певні, що ми передамо наступним поколінням любов до міста і гордість за нього.
Ми всі різні – підприємці та вчені, робітники і артисти, ветерани і студентство. Але у нас є спільний дім – наш чудовий Миколаїв. Це затишне й добре місто. Тут натхненно працюють у будні і весело відпочивають у свята.
В день народження Миколаєва ми запрошуємо усіх відвідати концерт видатного артиста Сергія Захарова та завітати з екскурсією до корабля ВМФ України «Костянтин Ольшанський». Маленьких миколаївців чекаємо в містечку «Казка», де для них розпочнеться святкова програма. Затишком зустрінуть гостей сквери ім. Ю. Макарова, В. Лягіна та Ради Європи з новими фонтанами та доріжками, реконструйованим ландшафтом.
Дорогі друзі! Нехай цей вересневий день для кожного буде по-справжньому сонячним і яскравим, а кожен знайде в святковій програмі розваги до душі. І, звичайно, ніхто не залишить центральну площу міста, поки не засяє в небі яскравий феєрверк!
Від щирого серця бажаємо всім миколаївцям та гостям нашого чудового міста міцного здоров’я й добробуту, впевненості в майбутньому та успіхів у всіх добрих починаннях.
Хай буде з вами благодать Святителя Миколая, а радісний настрій свята збережеться протягом цілого року!
В.Д. Чайка, Миколаївський міський голова.В.І. Коренюгін, секретар міської ради.
***
Дорогі миколаївці! Шановні гості міста!
Приміть вітання із святом – 220-ю річницею від дня заснування міста Миколаєва.
За більш ніж двохсотлітню історію Миколаїв пройшов довгий шлях від суднобудівної верфі до потужного промислового центру, який відомий у світі не тільки своїми кораблями, а й іншою унікальною промисловою продукцією, котру можна побачити у багатьох країнах нашої планети.
Але головним скарбом кожного міста є його жителі. Миколаїв із самого початку став містом корабелів, а сьогодні це ще й місто портовиків, інженерів, металургів, сільгоспвиробників, студентів. Тобто місто є багатогранним, різностороннім, що дає змогу його жителям розвивати свої таланти і, у свою чергу, розвиватися самому.
Сьогодні усі говорять про складну ситуацію в економіці України, але це не має стати причиною, щоб опустити руки. Та це й неможливо собі уявити – щоб миколаївці, справжні працелюби, зупинилися.
Саме ви, миколаївці, ваша праця та віра у майбутнє допоможуть місту та Україні пережити ці складні часи і досягти добробуту.
Бажаємо всім миколаївцям та гостям міста міцного здоров’я, щастя й любові, добробуту та оптимізму, впевненості у власних силах і невичерпного натхнення.
Любіть своє рідне місто і свій Причорноморський край!
Олексій Гаркуша, голова облдержадміністрації.Тетяна Демченко, голова Миколаївської обласної ради.
***
Уважаемые земляки!
От всей души поздравляю вас с 220-летием Николаева!
Каждый город кажется его жителям особенным. Но Николаев – действительно особенный город: он построен при верфи и назван в ознаменование победы над врагом.
Николаев всегда был связан с мореходством и судостроением, Николаеву неоднократно приходилось терять, вследствие политических катаклизмов, свою суть – судоверфи. А в годы оккупации – сделать все возможное, чтобы не строить корабли для врага.
И все-таки город всегда возрождался, потому что оставалось в нем главное – его люди: корабелы и строители, педагоги и медики, деятели искусства и культуры, работники торговли и сферы обслуживания.
Поэтому мы можем с оптимизмом смотреть в будущее и сегодня.
С праздником вас, дорогие николаевцы! Здоровья, благополучия и удачи!
Николай Круглов,народный депутат Украины,председатель Николаевской областнойорганизации Партии регионов.
***
Уважаемые николаевцы!
Сердечно поздравляю вас с Днем города!
Истинное богатство Николаева – его люди. Талантливые рабочие и инженеры, учителя и врачи, деятели науки и культуры, искусства и спорта, благодаря которым небольшая судостроительная верфь превратилась в крупный административный, деловой, промышленный и научный центр Украины.
Мы по праву гордимся нашими знаменитыми земляками, которые навсегда вписали свои имена в историю города и всей страны.
Уверен, вместе мы способны строить надежное будущее, активно воплощать в жизнь новые масштабные проекты, сообща делать наш город еще красивее.
Главное – сохранить его неповторимый облик для будущих поколений, ведь для каждого николаевца – это лучший город на Земле.
От всей души желаю вам крепкого здоровья, счастья и благополучия!
С уважением
Н.П. Романчук,Герой Украины, генеральный директор ОАО «Вадан Ярдс Океан».
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Дорогі миколаївці, шановні гості міста! Сердечно вітаємо вас з Днем міста!"