Інформаційний вісник ВП ЮУ АЕС №77,
26 серпня 2009 р.
Южноукраїнські таланти – у дитячому мюзиклі
Троє з п'яти українських дітей, що стали учасниками міжнародної групи, яка представила 22 серпня вітчизняному глядачеві дитячий мюзикл «NUCKIDS», – южноукраїнці.
Усі ролі в музичній виставі виконали талановиті діти працівників АЕС України, Росії та Болгарії. Мюзикл діти поставили за один місяць, під час відпочинку в Міжнародному дитячому творчому літньому таборі «NUCKIDS-2009” у Підмосков'ї. НАЕК «Енергоатом» виступила в числі організаторів творчого табору. Головнамета міжнародного проекту – зміцнити дружні зв'язки між дітьми співробітників атомних підприємств різних країн, розвинути нові традиції культурної взаємодії та дитячої творчості, а також популяризувати атомну енергетику серед підростаючого покоління.
Для проекту «NUCKIDS» були відібрані найталановитіші діти працівників атомної галузі України, Росії та Болгарії. У ході конкурсного відбору оцінювалися комунікабельність, ініціативність, артистичні здібності, рівень сценічної розкутості, а також музичні та хореографічні здібності. У результаті до міжнародної дитячої трупи увійшли троє підлітків з Южноукраїнська - солістка театру естрадної пісні «Галатея» Наталія Мітченко, а також учасники ансамблю спортивного бального танцю «Вдохновение» Віталій Бесараб і Дарина Тюхтя. Колективи, в яких вони займаються, багато років працюють на базі Палацу культури та техніки ВП ЮУ АЕС «Енергетик».
Міжнародний дитячий творчий табір «NUCKIDS-2009» стартував 19 липня.За три тижні підлітки з 3 країн власними силами написали, відрепетирували та зіграли захоплюючу музичну виставу про життя молоді в «малих» містах атомної галузі. У цьому їм допомагали професійні фахівці – викладачі з вокалу та хореографії, режисер-постановник, композитор і ін. Щотижневі майстер-класи для дітей проводили зірки російської естради, театру та кіно.
Сюжет мюзиклу зрозумілий будь-якому мешканцеві міста-супутника АЕС, у тому числі й представникам підростаючого покоління. Переслідуючи особисті неблагородні цілі, недоброзичливці головного героя – підлітка Антона, що приїхав на канікули до провінційного міста атомників, - від його імені розміщують у Інтернеті інформацію про те, що в місті катастрофічна радіаційна обстановка. Потенційного інформаційного терориста виявляють і заарештовують. Та його друзі й кохана шляхом «мозкового штурму» придумують акцію, покликану продемонструвати всьому світові, що в них у місті все гаразд. У результаті винні спіймані та покарані.
22 серпня на прем'єрі мюзиклу в Україні, що відбулася на сцені Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, дітям аплодували, як справжнім професійним артистам. Організатори міжнародного табору сподіваються, що в перспективі він стане повномасштабним регулярним проектом, який об'єднає дітей атомників із самих різних країн.
Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ.
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Южноукраїнські таланти – у дитячому мюзиклі"