Сьогодні перед Україною стоять виклики, пов'язані з загальною світовою тенденцією до глобалізації. Насамперед, вони зумовлені процесами її європейської та євроатлантичної інтеграції. Ключову роль у цих процесах відіграє її головний інструмент -державна служба.
Основними цілями і завданнями державної служби в Україні є сприяння незмінності конституційного ладу, створення умов для відкритого громадянського суспільства, захист прав і свобод людини і громадянина, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади, відповідно до їх завдань, повноважень і компетенції.
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.Виконання цих завдань вимагає від працівників райдержадміністрації великого професіоналізму, досвіду та відповідальності. З гордістю можна віднести ці слова до голови райдержадміністрації Любові Георгіївни Московщук та її заступників - Валерія Володимировича Цисс та Тетяни Миколаївни Гаран. Вони здійснюють керівництво однією з найважливіших структуррайону, яка забезпечує проведення єдиної державної політики у сфері державної служби.
Компетентність, ініціативність й творче ставлення до справи притаманні заступнику керівника апарату, начальнику відділу організаційно – кадрової роботи Світлані Миколаївні Смоляр, начальнику фінансово-господарського відділуОлені Аркадіївні Любченко, завідувачу сектору контролю Світлані Григорівні Агарковій, начальнику загального відділу Світлані Федорівні Васьковській, державному реєстратору Іраїді Петрівні Ушкаловій. Також вони вміло організовують роботу головних спеціалістів: Н.О.Перекрест, І.Є.Яворської, А.М.Валюшок, Г.М.Сухої, О.В. Крептюк, Л.С.Невзорової, В.В.Менчинського,В.А.Волошиної.
З енергією та ентузіазмом до роботи відносяться молоді державні службовці -начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Д.П.Козиревич, завідувач юридичного секторуапарату райдержадміністрації Л.М.Фабрикова, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації Т.В.Дегтяр, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Д.С.Кузнець, адміністратор дозвільної системи в сфері господарської діяльності І.В.Завірюха.
Міцні команди досвідчених фахівців, однодумців, які забезпечують виконання всіх поставлених завдань очолюють ділові, енергійні, з великим практичним досвідом начальники управлінь та відділів райдержадміністрації: Ніла Володимирівна Мирненко – фінансове управління, Надія Іванівна Фоміна – відділ освіти, Галина Андріївна Воловенко – управління праці та соціального захисту населення, Георгій Гаврилович Чобану – управління агропромислового розвитку, Антоніна Анатоліївна Шарата – управління економіки, Наталя Олексіївна Беньковська - відділ культури та туризму, Тетяна Михайлівна Кравець – відділ у справах молоді та спорту, Алла Володимирівна Касько – архівний відділ, Віктор Григорович Білозуб – відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури, Олександр Анатолійович Суворов – відділ з питань надзвичайних ситуацій, Ірина Василівна Афанасьєва – службу у справах дітей.
Злагоджено працюють колективи державних службовців, роботу яких організовують талановиті, віддані своїй справі керівники - С.А.Грицан, В.В.Вініченко, О.П.Меріков, Н.В.Чорнорот, О.В.Бочаров, І.С.Никифоров, М.Ф.Козак, Г.І.Лазарук, О.О.Галабан.
Державні службовці не тільки відповідальні, а й тактовні, ввічливі, толерантні, з розумінням ставляться до людських проблем та шукають ефективні шляхи їх вирішення. Бо саме діяльність державних службовців, як посередників між владою і народом, має винятково важливе значення для побудови демократичного суспільства, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільного розвитку країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.
Т.Дегтяр, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації
Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Газета "Перемога", № 46 від 20.06.09. Державний службовець – єднальна ланка між владою і народом"