Подробно
Гончар чекає на ПеремогуУкраина, Чернигов и область | Местные новости | 07-12-2022 06:32 | Всеукраїнська тижнева газета "Сіверщина" > Вести от этого источника
Запорошений снігом дворик, у ньому – старенький будиночок. Усередині приємно потріскує пічка. Втім, це не звичайна сільська хатинка, тут свою гончарну майстерню облаштував Олег Луцук – народний майстер, відомий на всю Чернігівщину гончар. Уже багато років чоловік ділиться своєю майстерністю з дітлахами, які відвідують його гурток ліплення з глини у селі Стольному Менської громади. Із початком повномасштабного вторгнення його робота опинилася під загрозою. Источник: Всеукраїнська тижнева газета "Сіверщина" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧернигов![]() |
Добавить комментарий к новости "Гончар чекає на Перемогу"