![До нових спортивних вершин](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1555001120.jpg)
Найголовніше багатство кожної людини, яке не має ціни – здоров’я. Його не купиш за гроші, тому про нього необхідно дбати з самого дитинства. Під час занять фізичними вправами та спортом розвиваються такі якості: сила волі, сміливість, самовладання, рішучість, упевненість у своїх силах, витримка, дисципліна, підпорядкування своїх вчинків меті команди і коллективу.
Сильний ефект дають мудрі настанови авторитетних викладачів фізичного виховання. Саме вони з метою підвищення спортивної майстерності, виявлення кращих команд та кращих гравців у Миколаївському професійному суднобудівному ліцеї імені В.О.Гречишникова проводять різноманітні заходи, які дають змогу виявити спортивно обдарованих учнів.
Це такі заходи, як "Козацькі розваги", "День здоров'я", війсково-патріотична гра "Спритні, дужі, небайдужі справжні козаки", спартакіада ліцею, спортивні змагання у гуртожитку, тренування. Така організація спортивно-масової роботи дає свої результати. У рамках обласних Молодіжних ігор серед учнів ПТНЗ області збірна команда ліцею посіла І загальнокомандне місце, при цьому здобувши перемогу у змаганнях з шахів, футболу, баскетболу, ІІ місце з легкої атлетики.
Щоб допомогти молоді зробити свідомий вибір робітничої професії, яка обирається кожною людиною на все життя, прищепити любов до праці, постійно проводяться спортивні змагання з різних видів спорту з загальноосвітніми школами міста Миколаєва – це заклади №№52, 18, 39, 20, 3 та ін.,а також зі школами Миколаївської області.
Все це сприяє професійній орієнтації учнівства, прищеплює інтерес до спорту, виховує волю до перемоги.
Учасники таких змагань, молоді таланти, виявляють бажання навчатися в нашому ліцеї, де прагнуть здобувати все нові перемоги.
Учні, що брали участь в змаганнях, зазначають, що крім фізичного здоров'я, заняття спортом подарували їм багато зустрічей з цікавими людьми, з якими вони познайомились і тепер часто спілкуються, бо дуже важливо мати однодумців та тих, хто розділяє їх вподобання, з ким можна розмовляти та ділитися враженнями.
З 28 по 31 березня в м. Вінниця відбулась спартакіада з баскетболу (юнаки) серед учнів професійних (професійно-технічних) закладів України. У змаганнях взяли участь збірні команди з різних областей України. Миколаївську область представляла команда Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені В.О.Гречишникова (тренер - керівник фізичного виховання, майстер спорту з баскетболу О.П.Петров). У фінальній грі за ІІІ місце команда ліцею зустрілася зі збірною Січеславської області та у напруженій боротьбі виборола перемогу. Призери чемпіонату були нагороджені кубком, медалями і почесними грамотами.
На цих спортивних досягненнях учні, звичайно ж, не збираються зупинятись. Попереду кропітка праця, тренування і нові перемоги.
Директор Миколаївського професійного
суднобудівного ліцею імені
В.О.Гречишникова
заслужений працівник освіти України
О.Й.Лисейко.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "До нових спортивних вершин"