Подробно
Активісти, приходьте до храму і без Кошулинського!Украина, Чернигов и область | Местные новости | 29-01-2019 04:24 | Всеукраїнська тижнева газета "Сіверщина" > Вести от этого источника
У ті часи,коли бути українцем, україномовним, було не то що не трендово - небезпечно. Коли йдучи по моїх рідних Прилуках у вишиванці, чув діаметрально протилежні враження. Так от у цей час, коли шапкокради ( привіт Карпатам) були при керуванні, у нашому місті, біля Собору святої Пречистої зводили пам'ятний хрест.( Про фаховість скульптора доводиться лишень зітхати). Так от на відкриття цього хреста приїхав Кошулинський. Віце- спікер. Источник: Всеукраїнська тижнева газета "Сіверщина" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧернигов![]() |
Добавить комментарий к новости "Активісти, приходьте до храму і без Кошулинського!"