Уважаемые николаевцы!
Дорогие ветераны!
В нашей памяти всегда будут жить воспоминания о весне 1944 года, когда радость освобождения от фашистских оккупантов, изгнанных с нашей земли воинами II и III Украинских фронтов, пришла в причерноморские степи, на улицы любимого города – Николаева.
Огромной ценой была завоёвана эта победа. Почти 20 тысяч воинов заплатили своей кровью и жизнью за то, чтобы освободить нашу родную николаевскую землю. С течением времени память об их подвиге не потускнеет.
Вечная слава и светлая память погибшим в боях, умершим от ран и горя. Они совершили великий подвиг во имя свободы и независимости родной земли. Низкий поклон всем ветеранам-фронтовикам за ратный подвиг, за славные достижения в послевоенное время.
От всей души поздравляю вас, дорогие мои земляки, с праздником. Желаю крепкого здоровья и долголетия, счастья и благополучия. А главное, столь необходимого нам всем и Украине мира.
Александр Жолобецкий,
народный депутат Украины.
Дорогі ветерани!
Шановні мешканці Миколаївщини!
Щиро вітаю вас з Днем визволення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників!
День визволення Миколаєва – особливе свято, що втілює не лише відродження рідного краю, а й мужність, героїзм відважних ветеранів, багато з яких так і не повернулися з полів битв. Низько схиляємо голови перед пам'яттю загиблих героїв. Ніколи не забути нам подвиг фронтовиків, партизанів, підпільників, трудівників тилу, які в роки суворих випробувань зробили все можливе для перемоги.
Честь і слава тим, хто відновлював рідний край у повоєнні роки, хто своєю невтомною працею і завзятістю став прикладом майбутньому поколінню, вносячи величезний внесок у патріотичне виховання молоді.
Священний обов'язок нинішнього покоління - захищати пам'ять тих, хто врятував рідну землю в суворі роки війни, відстояв наше право на життя.
Пам'ятаймо, за що вони боролися і як вони перемагали!
Від кожного з нас, від результатів праці, від способу життя, від відповідальності за свою сім'ю і за виховання дітей залежить, як буде жити і розвиватися країна в подальшому.
Бажаю міцного здоров'я, впевненості в своїх силах, добра, мирного неба, успіхів і перемог на благо улюбленого міста і України!
Борис Козир,
народний депутат України.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Поздравления ко Дню освобождения Николаева от немецко-фашистских оккупантов"