Подробно
В Рожнятові пам’ ять бійців АТО вшанували турніром з дзюдоУкраина, Ивано Франковск и область | Местные новости | 03-10-2017 11:48 | Стик - інформаційний портал > Вести от этого источника
![]() 30 вересня 2017 року з ініціативи Центру допомоги учасникам АТО райдержадміністрації громадська організація «Рожнятівське районне об’єднання воїнів АТО» і Рожнятівська дитячо-юнацька спортивна школа провели відкриту осінню районну першість з дзюдо пам’яті загиблих воїнів АТО Миколи Михайлишина та Олега Лисевича. Як повідомляє прес-служба Рожнятівської райдержадміністрації, серед присутніх на турнірі були матері загиблих земляків Ярослава Михайлишин та Источник: Стик - інформаційний портал | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаИвано Франковск![]() |
Добавить комментарий к новости "В Рожнятові пам’ ять бійців АТО вшанували турніром з дзюдо"