Подробно
Консульство Польщі змінило правила запису на подачу документівУкраина, Ивано Франковск и область | Местные новости | 16-03-2017 20:50
Опубликовано: paralleli.if.ua З 3-го квітня для того, щоб зареєструватися на отримання візи, не потрібно буде після оплати візового збору у банку видзвонювати у візовий центр, аби записатися на чергу. Відтепер працівник візового центру сам запропонує заявнику дату для подання документів для отримання потрібної візи. Про нову схему реєстрації заявили сьогодні працівники Генконсульства Республіки Польща у Львові та керівництво візового центру. Источник: paralleli.if.ua | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаИвано Франковск![]() |
Добавить комментарий к новости "Консульство Польщі змінило правила запису на подачу документів"