![Про допомогу ветеранам](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1486563710.jpg)
В газетах «Вечерний Николаев» (02.02.17 № 11), «Южная правда» (02.02.17 №11), «Рідне Прибужжя» (02.02.17 № 5) опубліковані матеріали за підписом народного депутата України, голови Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артема Ільюка під заголовком «Какой срок годности у героев?». Мова йшла про звернення організації ветеранів Корабельного району за матеріальною допомогою для проведення важливих для цієї категорії громадян заходів. У зверненні ветерани стверджували, що організація не має коштів для здійснення потреб соціального характеру. В статі зазначено, що лише за благодійній підтримці народного депутата, ветерани Корабельного району не лишаються поза увагою громадської організації.
Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради плідно співпрацює з Миколаївською міською радою ветеранів, міською радою воїнів-інтернаціоналістів, Миколаївською організацією інвалідів та учасників бойових дій ВВВ і ЗС та районними організаціями інвалідів спілки організацій інвалідів України на підставі їх статутної діяльності. На протязі 10 років надається фінансова підтримка громадським організаціям.
В 2016 році вирішено питання щодо фінансової підтримки громадських організацій з міського бюджету. На фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів, в тому числі на заходи (витрати на спільну програму для ветеранів війни, на проведення соціально-реабілітаційних заходів для ветеранів війни, інвалідів та членів сімей загиблих протягом року, закупівлі подарунків ветеранам та інвалідам, а також на придбання квіткової продукції) в 2016 році виплачено 790,6 тис. грн. за рахунок коштів міського бюджету, з них:
- Міській раді воїнів-інтернаціоналістів виплачено 81,5 тис. грн., з них на проведення заходів – 74,6 тис. грн.
- Миколаївській міській раді ветеранів виплачено 458,6 тис. грн., з них на підписку 1000 примірників газети «Вечерний Николаев» для ветеранів на суму 179,2 тис. грн., на проведення заходів -11,8 тис. грн.
- Миколаївській організації інвалідів та учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни і Збройних Сил виплачено 88,1 тис. грн., з них на підписку 30 примірників газети «Вечерний Николаев» для інвалідів на суму 7,1 тис. грн., на проведення заходів – 4,0 тис. грн.
- Районним організаціям інвалідів виплачено 162,4 тис. грн., з них на проведення заходів для інвалідів – 5,2 тис. грн.
На 2017 рік на фінансову підтримку громадських організацій за рахунок коштів міського бюджету передбачено 981,55 тис. грн., з них на проведення заходів – 148,56 тис. грн. На 2017 рік кожній районній організації ветеранів, в тому числі і організації ветеранів Корабельного району, передбачено по 10,0 тис. грн. на проведення заходів, а саме на придбання подарунків та квітів.
Для громадян Миколаєва пільгових категорій проведено передплату на газету «Вечерний Николаев» на 2017 рік 1000 примірників – ветеранам, 30 примірників – учасникам бойових дій, 455 примірників – особам з інвалідністю. Всім учасникам бойових дій у роки Другої світової війни та інвалідам війни з числа учасників антитерористичної операції на сході України проведено передплату на газету «Рідне Прибужжя».
Згідно статутної діяльності громадські організації мають право отримувати добровільні внески як членів організації, так і інших юридичних та фізичних осіб.
Зазначені організації вирішують всі питання та проблеми ветеранів війни та праці всіх категорій та інвалідів.
Представники зазначених громадських організацій є членами міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, Координаційної ради з реалізації міської комплексної програми «Соціальний захист» на 2016-2018 роки, комісії по розгляду заяв громадян для надання їм адресної грошової допомоги.
Ветерани війни і праці – найшановніші громадяни міста. Представники департаменту праці та соціального захисту населення постійно беруть участь в засіданнях районних та міських рад ветеранів, громадських об’єднань інвалідів. Спільно проводяться різноманітні заходи:
– поздоровлення ветеранів війни та праці з днем народження та ювілеями з врученням їм грошової допомоги та подарунків;
– на протязі року департамент праці та соціального захисту населення організує святкові та урочисті зустрічі міського голови та його заступників з партизанами-підпільниками Миколаївщини, визволителями Миколаєва та Києва.
В дні відзначення річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників, в День Перемоги та річниці визволення України працівники департаменту, ветерани війни та праці, громадяни міста разом віддають шану загиблим та увагу живим ветеранам Другої світової війни.
Разом з ветеранами війни та праці кожного року відзначаються День партизанської слави, День ветеранів та інші святкові та урочисті дати.
Робота щодо всебічної підтримки та фінансової допомоги Миколаївській міській спілці ветеранів, міській спілці воїнів-інтернаціоналістів міста Миколаєва та іншим громадським організаціям міста для здійснення статутних завдань буде продовжуватися і надалі.
Співпраця департаменту з громадськими організаціями проводиться на належному рівні.
О.В.Ніколаєва,
в.о. директора
департаменту.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Про допомогу ветеранам"