![Вітаємо вас із Днем Соборності України!](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1484922738.jpg)
Шановні жителі Миколаївщини!
22 січня 1919 року вперше в історії України була не лише задекларована, а й реально втілена ідея, яка віками не полишала наш народ – соборності та єдності українських земель.
День ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки назавжди увійшов до сторінок історії, як знакова подія в багатовіковій боротьбі за державність та незалежність.
Сьогодні перед нами стоїть завдання зберегти країну, про яку мріяли покоління наших предків. Тисячі наших співвітчизників стоять сьогодні на передньому рубежі боротьби за цілісність та незалежність України. Навіть ціною свого життя. Низький їм уклін та наша шана.
Бажаю вам та вашим родинам мирного неба, здоров’я, злагоди у ваших оселях. Нехай українська соборність додасть нам сили та мужності у розбудові нової держави.
Олексій Савченко,
голова Миколаївської обласної державної адміністрації.
Шановні миколаївці! Вітаю вас із Днем Соборності України!
Ідея єдності, соборності українських земель, консолідації української нації була провідною в нашій історії від найдавніших часів. Акт злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений на початку ХХ століття, став потужною спробою творення української державності, важливим виявом народної волі: "Однині народ український, визволений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднаними дружніми зусиллями всіх своїх синів будувати нероздільну, самостійну Державу Українську на благо і щастя всього її трудового люду".
Не втрачає актуальності прагнення українського народу і сьогодні, коли на східних кордонах держави тривають бої за незалежність, територіальну цілісність. Щиро сподіваюся, що наша Батьківщина якнайшвидше здобуде мир та спокій, а ми спрямуємо всі зусилля на відновлення та розбудову рідної землі.
Бажаю усім співвітчизникам доброго й успішного життєвого шляху, світлих, безхмарних днів, удачі та щасливої долі.
Олександр Сєнкевич,
Миколаївський міський голова.
Дорогі друзі! Шановні земляки!
22 січня наш народ урочисто відзначає чергову річницю проголошення Акту Злуки (об'єднання у 1919 році східних і західних українських земель в єдину Соборну Українську державу).
І хоч Акт Злуки тоді реалізувати не вдалося, він є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності.
Державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року. Але й дотепер ми повинні постійно підтверджувати свою єдність. Особливо зараз, в нелегку для нашої Батьківщини годину.
Разом ми все подолаємо, Україна була і буде вільною, єдиною і незалежною – вірю в це і вітаю всіх зі святом!
Бажаю всім миру, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, незламного духу, високої людської гідності та самоповаги.
З повагою
народний депутат України
Олександр Жолобецький.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вітаємо вас із Днем Соборності України! "