Подробно
Шановні ветерани та учасники бойових дій Другої світової війни, ветерани праці міста Миколаєва!Украина, Николаев и область | Местные новости | 29-10-2016 | Вечерний Николаев > Вести от этого источника
![]() Від щирого серця вітаю вас з нагоди знакової події для українського народу – Дня визволення України від фашистських загарбників. Це свято встановлено Президентом України для того, щоб вшанувати героїчний подвиг українців у Другій світовій війні. Не меншої поваги заслуговують ті, хто у повоєнний час піднімав країну з руїн, перетворивши наші населені пункти з попелищ на оновлені, рідні нашим серцям міста та села. Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаНиколаев![]() |
Добавить комментарий к новости "Шановні ветерани та учасники бойових дій Другої світової війни, ветерани праці міста Миколаєва! "