![З Днем міста!](http://www.vn.mk.ua/images/userimages/thumbnails/1473430227.jpg)
Дорогі миколаївці! Щиро вітаю з днем народження рідного міста!
За свою 227-річну історію Миколаїв переживав і злети, і падіння. Але ми, миколаївці, завжди любили і продовжували будувати своє місто.
Ми кожного дня разом працюємо для того, щоб великий та дружній Миколаїв ставав комфортним, сучасним та успішним. Ми з оптимізмом дивимося у майбутнє та будемо святкувати день народження рідного міста з особливим настроєм. Адже наш Миколаїв – інноваційний та творчий, яскравий та самобутній!
Ми знаємо, що немає нічого ціннішого, ніж рідний край. А найкраще місто – те, яке ми самі збудували. Впевнений, що ми обов’язково виправдаємо надії та розпочнемо нову епоху розвитку міста.
З днем народження, Миколаїв!
Миколаївський міський голова
Олександр Сєнкевич.
Вітаємо
з Днем міста!
Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і нещодавно, щоб залишитись у місті із старовинними традиціями. Це свято – найдорожче для кожного з нас, адже переповнює серця гордістю за земляків. Миколаївська обласна державна адміністрація і депутатський корпус Миколаївської обласної ради прагнуть гідного майбутнього для Миколаєва. Хоча ці плани і корегуються, у зв’язку з подіями на Сході України, наше місто у майбутньому обов’язково встане на один щабель з кращими мегаполісами Європи.
Миколаїв – велика родина, і сьогодні кожен відчуває себе її часткою. І головне її багатство – талановиті, самовіддані, працьовиті мешканці. Вони опікуються проблемами тимчасово переміщених родин, підставляють плече родинам поранених і загиблих на фронті військовослужбовців. І за це вам – велика шана та вдячність. Віримо, що всі разом ми примножимо славу Миколаєва, працюючи на перспективу. Бажаємо вам миру, достатку, мудрості і злагоди! Хай живе Миколаїв! З днем народження, рідне місто!
Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість!
Сердечно вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту, святом, яке пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя.
Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприятиме оновленню нашого міста.
Миколаївські спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших світових спортивних аренах.
Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їх родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.
Миколаївський міський голова
Олександр Сєнкевич.
Источник: Вечерний Николаев | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "З Днем міста!"