Подробно
Олег Гончарук провів черговий прийом громадянУкраина, Ивано Франковск и область | Местные новости | 04-07-2016 16:18 | Стик - інформаційний портал > Вести от этого источника
![]() Сьогодні, 4 липня, під час особистого прийому громадян мешканці Прикарпаття адресували голові Івано-Франківської облдержадміністрації Олегові Гончаруку чимало проблемних питань, у тому числі, пов'язаних із приватизацією земельних ділянок, забезпеченням соціального захисту, а також щодо надання матеріальної допомоги. Зокрема, з проханням щодо надання допомоги коштами та матеріалами на ремонт покрівлі церкви до голови ОДА звернулися представники громади села Делієве Галицького району. Источник: Стик - інформаційний портал | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаИвано Франковск![]() |
Добавить комментарий к новости "Олег Гончарук провів черговий прийом громадян"