Подробно
Чернігівщина: ОВК № 206 провела перше засідання в останній день встановленого законом строку.Украина, Чернигов и область | Местные новости | 31-05-2016 13:13 | Всеукраїнська тижнева газета "Сіверщина" > Вести от этого источника
30 травня 2016 року Окружна виборча комісія № 206 (м. Чернігів) провела своє перше засідання. П'ятнадцять членів комісії склали присягу, троє з вісімнадцяти осіб не з’явилися. Неврегульованим залишається питання матеріально-технічного забезпечення роботи ОВК. Источник: Всеукраїнська тижнева газета "Сіверщина" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧернигов |
Добавить комментарий к новости "Чернігівщина: ОВК № 206 провела перше засідання в останній день встановленого законом строку."